Najlepszy Produkt dla Logistyki, Transportu, Produkcji 2016

12 grudnia 2016
Najlepszy Produkt dla Logistyki, Transportu, Produkcji 2016

Podczas gali Logistyki, Transportu, Produkcji 2016, 8 grudnia br. w hotelu Sofitel Victoria, wręczono nagrody w konkursie Najlepszy Produkt dla Logistyki, Transportu, Produkcji 2016.

W tym dorocznym święcie branży TSL uczestniczyło ponad 500 przedstawicieli top managementu nie tylko z Polski, ale i zza granicy. Gościem honorowym gali był ambasador Królestwa Niderlandów – Ron van Dartel.  Uroczystość prowadził Tomasz Kammel, a oprawę muzyczną zapewniła finalistka tegorocznej edycji Voice of Poland – Olga Barej wraz z zespołem Big Trio.

W konkursie Najlepszy Produkt dla Logistyki, Transportu, Produkcji uczestniczyło 27 firm, które zgłosiły swoje najlepsze rozwiązania dla logistyki, transportu i produkcji.  Laureatów konkursu wyłaniała Kapituła w składzie: dr Mirosław Antonowicz, Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie, prof. dr hab. Aleksandra Laskowska-Rutkowska, dyrektor Centrum Logistyki i Innowacji Uczelni Łazarskiego w Warszawie, dr hab. Jana Pieriegud, profesor w Katedrze Transportu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, prof. dr hab. Maciej Szymczak, dziekan Wydziału Gospodarki Międzynarodowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu,  Grzegorz Urban, wicedyrektor w dziale doradztwa biznesowego PwC oraz Andrzej Zybert, niezależny konsultant ds. logistyki.

Kapituła przyznała trzy równorzędne nagrody główne oraz dwa wyróżnienia.

 

Nagrody główne

 

Cempel Consulting za oprogramowanie FlexSim

STILL Polska Sp. z o.o. za STILL iGo neo  CX 20

LUCA Logistic Solutions Sp. z o.o. za system Pick-by-Hololens

Wyróżnienia

CHEP Polska Sp. z o.o. za plastikową ćwierćpaletę CHEP P0604B

DataConsult Sp. z o.o. za system WMS ExpertAR

mailing-gala2016_listopad_15

Ostatnie relacje więcej relacji »

Kongresowe rekordy

16 października 2017

23 prelekcje na dwóch salach, ponad 250 uczestników a na deser jedna, prawie dwugodzinna Sesja Handlowa – tak prezentują się podstawowe dane statystyczne V Kongresu Transportowego. Postanowiliśmy to skompensować w jedną, zdjęciowo-tekstową „pigułkę informacyjną”, stanowiącą jedynie zalążek tego co miało miejsce. Słowa i obrazy są bowiem w stanie zastąpić dużej porcji wiedzy, kontaktów biznesowych i kuluarowych rozmów.

czytaj więcej »


Wszystko dla konsumenta – zaawansowane łańcuchy dostaw i technologia

25 września 2017

Wspólne przedsięwzięcie dwóch organizacji – BVL International, międzynarodowego stowarzyszenia, wiodącego prym we wdrażaniu założeń Przemysłu 4.0 i Wydawnictwa Eurologistics – konferencja Advanced Supply Chain okazała się doskonałym miejscem wymiany doświadczeń w projektowaniu zaawansowanych łańcuchów dostaw i stosowania najnowszych technologii w branży TSL.

czytaj więcej »


Truck Forum&Awards 2017 – działo się, oj działo…

9 czerwca 2017

Długie rozmowy handlowe, pierwsze dedykowane szkolenie z negocjacji dla transportu, dyskusje o przyszłym i teraźniejszym losie firm transportowych, wręczenie wyróżnień w konkursie „Najlepsze rozwiązania dla transportu”. Do tego możliwość skorzystania z bezpłatnej porady prawnej i zjedzenia smacznego lunchu w miłym branżowym towarzystwie. Takie bogactwa czekały na uczestników konferencji Truck Forum & Awards organizowanej przez Truck&Business Polska. Frekwencja? Ponad 250 osób!

czytaj więcej »


Różnorodność wpisana w ewolucję

24 maja 2017

Ewolucja, nowoczesne technologie – tak, ale przede wszystkim człowiek – jego rola i znaczenie, jego potencjał i różnorodność jaką tworzy w organizacji i kulturze – to główne zagadnienia tegorocznej Trendowni. Trendy to nie tylko to, co znajdziemy na głównych stronach portali. Trendy rzeczywiste to zjawiska, działania, strategie i technologie, które znajdujemy w firmach. Wykładowcy Trendowni z różnych firm przedstawili uczestnikom konferencji to, co dzieje się w ich organizacjach, w którą stronę kierują działania, gdzie szukają wskazówek. W 2017 roku spotkaliśmy się w Licheniu i przez dwa dni analizowaliśmy współczesny świat ekonomii, produkcji i logistyki.

czytaj więcej »


Masters of Supply Chain 2017

11 kwietnia 2017

Masters of Supply Chain, nowa konferencja w portfolio wydarzeń Wydawnictwa Eurologistics, z miejsca okazała się hitem. Trudno się dziwić, bowiem program wydarzenia, będący pokłosiem badania Supply Chain Designer, był wyjątkowo bogaty. Goście konferencji mogli zapoznać się z nagrodzonymi, najlepszymi projektami usprawnień w łańcuchach dostaw oraz co najważniejsze poznać stojące za nimi osoby – czyli Mistrzów Logistyki.

czytaj więcej »