Najlepszy Produkt dla Logistyki, Transportu, Produkcji 2016

12 grudnia 2016
Najlepszy Produkt dla Logistyki, Transportu, Produkcji 2016

Podczas gali Logistyki, Transportu, Produkcji 2016, 8 grudnia br. w hotelu Sofitel Victoria, wręczono nagrody w konkursie Najlepszy Produkt dla Logistyki, Transportu, Produkcji 2016.

W tym dorocznym święcie branży TSL uczestniczyło ponad 500 przedstawicieli top managementu nie tylko z Polski, ale i zza granicy. Gościem honorowym gali był ambasador Królestwa Niderlandów – Ron van Dartel.  Uroczystość prowadził Tomasz Kammel, a oprawę muzyczną zapewniła finalistka tegorocznej edycji Voice of Poland – Olga Barej wraz z zespołem Big Trio.

W konkursie Najlepszy Produkt dla Logistyki, Transportu, Produkcji uczestniczyło 27 firm, które zgłosiły swoje najlepsze rozwiązania dla logistyki, transportu i produkcji.  Laureatów konkursu wyłaniała Kapituła w składzie: dr Mirosław Antonowicz, Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie, prof. dr hab. Aleksandra Laskowska-Rutkowska, dyrektor Centrum Logistyki i Innowacji Uczelni Łazarskiego w Warszawie, dr hab. Jana Pieriegud, profesor w Katedrze Transportu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, prof. dr hab. Maciej Szymczak, dziekan Wydziału Gospodarki Międzynarodowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu,  Grzegorz Urban, wicedyrektor w dziale doradztwa biznesowego PwC oraz Andrzej Zybert, niezależny konsultant ds. logistyki.

Kapituła przyznała trzy równorzędne nagrody główne oraz dwa wyróżnienia.

 

Nagrody główne

 

Cempel Consulting za oprogramowanie FlexSim

STILL Polska Sp. z o.o. za STILL iGo neo  CX 20

LUCA Logistic Solutions Sp. z o.o. za system Pick-by-Hololens

Wyróżnienia

CHEP Polska Sp. z o.o. za plastikową ćwierćpaletę CHEP P0604B

DataConsult Sp. z o.o. za system WMS ExpertAR

mailing-gala2016_listopad_15

Ostatnie relacje więcej relacji »

Produkcja w łańcuchu dostaw

12 marca 2018

Arena Produkcji, ekspercka konferencja dla menedżerów reprezentujących firmy produkcyjne, doczekała się małego jubileuszu. Logistyka Produkcji już po piąty miała przyjemność zorganizować wydarzenie, rokrocznie gromadzące kadrę zarządzającą i specjalistów, chcących pogłębiać tajniki funkcjonowania nowoczesnych fabryk.

czytaj więcej »


Kooperacja, innowacje i cyfryzacja

5 grudnia 2017

Niemieckie stowarzyszanie Logistics Alliance Germany po raz kolejny postanowiło zaprezentować w Polsce swoje możliwości na polu rozwijania współpracy gospodarczej między Polską a Niemcami. 30 listopada w Poznaniu odbyło się Niemiecko – Polskie Forum Logistyczne, które miało na celu zainicjowanie dyskusji na temat możliwych obszarów współpracy między polskimi i niemieckimi przedsiębiorstwami z branży logistycznej.

czytaj więcej »


Ludzie, procesy, technologie

21 listopada 2017

Tak właśnie brzmiało hasło przewodnie czwartej edycji konferencji Manufacturing Summit. 16 listopada we Wrocławiu 200 gości wydarzenia miało okazję posłuchać i podyskutować o najważniejszych czynnikach, które wpływają na rzeczywistość i ukształtują przyszłość, w której funkcjonować będą firmy produkcyjne.

czytaj więcej »


Kongresowe rekordy

16 października 2017

23 prelekcje na dwóch salach, ponad 250 uczestników a na deser jedna, prawie dwugodzinna Sesja Handlowa – tak prezentują się podstawowe dane statystyczne V Kongresu Transportowego. Postanowiliśmy to skompensować w jedną, zdjęciowo-tekstową „pigułkę informacyjną”, stanowiącą jedynie zalążek tego co miało miejsce. Słowa i obrazy są bowiem w stanie zastąpić dużej porcji wiedzy, kontaktów biznesowych i kuluarowych rozmów.

czytaj więcej »


Wszystko dla konsumenta – zaawansowane łańcuchy dostaw i technologia

25 września 2017

Wspólne przedsięwzięcie dwóch organizacji – BVL International, międzynarodowego stowarzyszenia, wiodącego prym we wdrażaniu założeń Przemysłu 4.0 i Wydawnictwa Eurologistics – konferencja Advanced Supply Chain okazała się doskonałym miejscem wymiany doświadczeń w projektowaniu zaawansowanych łańcuchów dostaw i stosowania najnowszych technologii w branży TSL.

czytaj więcej »