Najbliższe wydarzenia Eurologistics

Transport drogowy w nowej gospodarce cyfrowej

Transport drogowy w nowej gospodarce cyfrowej

29 marca 2017
Hotel Borowiecki
Łódź

Kolejne z serii "Konferencje dla transportu" wydarzenie Truck&Business Polska.

Masters of Supply Chain

Masters of Supply Chain

7 kwietnia 2017
Warszawa
Adgar Plaza
ul. Postępu 17A

O najlepszych rozwiązaniach w swoich łańcuchach dostaw opowiedzą: Knauf, Panasonic, Coca-Cola, Hilding Anders, Carlsberg, Philips, Delphi, Lumileds

Relacje pozostałe relacje »

Relacja Relacja z konferencji Arena Produkcji 2017

Relacja z konferencji Arena Produkcji 2017

13 marca 2017

Czwarta edycja konferencji Arena Produkcji – a druga we Wrocławiu – już za nami. Z nieukrywaną dumą możemy ogłosić kolejny sukces na polu integracji środowiska produkcji i szerzenia wiedzy na temat najlepszych praktyk w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Ponad 200 uczestników, reprezentujących mniej i bardziej znane firmy produkcyjne działające w Polsce, nie mogło się nudzić.

czytaj więcej »

Relacja Prawo transportowe trzeba znać

Prawo transportowe trzeba znać

23 lutego 2017

Nieznajomość prawa nie tłumaczy. Najwyraźniej polscy przewoźnicy doskonale znają tę zasadę, bowiem liczba miejsc na konferencję „Prawo w Transporcie 2016/2017” wyczerpała się na miesiąc przed jej rozpoczęciem.

czytaj więcej »

Relacja Logistyka made in Germany

Logistyka made in Germany

13 grudnia 2016

7 grudnia kilkudziesięciu menedżerów firm produkcyjnych i logistycznych zebrało się w warszawskim Hotelu Bristol na niezwykle ciekawym wydarzeniu. Organizowane przez Logistics Alliance Germany, Hafen Hamburg Marketing oraz Wydawnictwo Eurologistics seminarium „Logistyka made in Germany” miało za zadanie przybliżyć rozwiązania i innowacje funkcjonujące w niemieckiej logistyce, firmom zainteresowanym rozwijaniem wymiany handlowej z naszym zachodnim sąsiadem.

czytaj więcej »