Znamy laureatów 12. edycji Prologis Najlepszym

5 października 2017

Prologis, globalny lider nieruchomości logistycznych, wspólnie z Wyższą Szkołą Logistyki po raz dwunasty ogłosił zwycięzców konkursu „Prologis Najlepszym”. Nagrody zostały wręczone 30 września podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego 2017/2018 w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.

Jury złożone z przedstawicieli Wyższej Szkoły Logistyki, samorządu studenckiego oraz przedstawicieli Prologis wyłoniło najzdolniejszych absolwentów poznańskiej uczelni roku akademickiego 2016/2017 w trzech kategoriach:

  • Najlepsza Praca Magisterska, w której zwyciężyła praca Piotra Wojny: Problem make or buy na przykładzie operatora logistycznego Dachser, napisana pod kierownictwem prof. dr. hab. Jana Długosza;
  • Najlepsza Praca Licencjacka, w której nagrodę otrzymał Marek Kucharzewski za pracę pod tytułem: Zarządzanie ryzykiem w łańcuchu dostaw na podstawie działań magazynu zaopatrzenia piekarni i cukierni, napisana pod kierownictwem prof. dr. hab. inż. Bogusława Śliwczyńskiego;
  • Najlepszy Absolwent – tytuł przyznano Oldze Szymańskiej za najwyższą średnią ocen na poziomie 4,88 oraz zaangażowanie w działalność naukową uczelni.

Każdy ze zwycięzców otrzymał dyplom oraz stypendium finansowe w wysokości 4 000 zł ufundowane przez firmę Prologis.

– Do tej pory wyłoniliśmy już 31 studentów i przyznaliśmy nagrody pieniężne o łącznej wartości 151 000 zł. To nasz znaczący wkład we współpracę ze środowiskiem akademickim oraz promocję ambitnych i pracowitych młodych ludzi. Wierzymy, że konkurs Prologis Najlepszym motywuje ich do rozwijania swoich zainteresowań i jest zachętą do dalszego doskonalenia umiejętności – powiedziała Marta Tęsiorowska, Vice President, Head of Marketing & Communications Europe.
Działając aktywnie w czterech krajach w CE,E z portfolio 4,6 miliona mkw., Prologis jest największym właścicielem i zarządcą obiektów dystrybucyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej (stan na 30 czerwca 2017 r.).

Ostatnie newsy Eurologistics więcej newsów »

Wystartowała budowa Panattoni Park Warsaw South

20 czerwca 2018

Panattoni Europe rozpoczął budowę nowego centrum logistycznego Park Warsaw South. Inwestycję zainaugurowała CTDI, wbijając symboliczną pierwszą łopatę pod realizację siedziby firmy. Uroczystość odbyła się 14 czerwca br. Zakończenie tej części inwestycji planowane jest na luty 2019 r.

czytaj więcej »


Emirates SkyCargo z Cainiao

19 czerwca 2018

Emirates SkyCargo podpisały list intencyjny z firmą Cainiao Smart Logistics Network Ltd. („Cainiao”), logistycznym skrzydłem holdingu Alibaba Group, w sprawie współpracy przy dostawie przesyłek transgranicznych.

czytaj więcej »


Trzecie Centrum Innowacji DHL

15 czerwca 2018

Nowe Centrum Innowacji DHL będzie przewodniczyło procesowi opracowywania przyszłych rozwiązań w zakresie logistyki i łańcucha dostaw w regionie obu Ameryk. Otwarcie nowoczesnego obiektu planowane jest na lato 2019 roku.

czytaj więcej »


Dachser: nowy magazyn w Sosnowcu

13 czerwca 2018

Dachser otworzył nowy magazyn klasy A w Śląskim Centrum Logistycznym i przeniósł do niego swój sosnowiecki oddział. Nowy obiekt jest większy o 80% od poprzedniego, zajmuje ponad 8500 m², z czego prawie 8000 m² będzie wykorzystywane na potrzeby cross-dockingu i logistyki kontraktowej.

czytaj więcej »


Panattoni sprzedał Park Warsaw West V

11 czerwca 2018

Panattoni Europe sprzedaje kolejny obiekt logistyczny – Panattoni Park Warsaw West V o powierzchni 70 tys. m kw. Nabywcą jest holenderska spółka, dla której jest to pierwsza inwestycja na polskim rynku magazynowym.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter