Znamy laureatów 12. edycji Prologis Najlepszym

5 października 2017

Prologis, globalny lider nieruchomości logistycznych, wspólnie z Wyższą Szkołą Logistyki po raz dwunasty ogłosił zwycięzców konkursu „Prologis Najlepszym”. Nagrody zostały wręczone 30 września podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego 2017/2018 w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.

Jury złożone z przedstawicieli Wyższej Szkoły Logistyki, samorządu studenckiego oraz przedstawicieli Prologis wyłoniło najzdolniejszych absolwentów poznańskiej uczelni roku akademickiego 2016/2017 w trzech kategoriach:

  • Najlepsza Praca Magisterska, w której zwyciężyła praca Piotra Wojny: Problem make or buy na przykładzie operatora logistycznego Dachser, napisana pod kierownictwem prof. dr. hab. Jana Długosza;
  • Najlepsza Praca Licencjacka, w której nagrodę otrzymał Marek Kucharzewski za pracę pod tytułem: Zarządzanie ryzykiem w łańcuchu dostaw na podstawie działań magazynu zaopatrzenia piekarni i cukierni, napisana pod kierownictwem prof. dr. hab. inż. Bogusława Śliwczyńskiego;
  • Najlepszy Absolwent – tytuł przyznano Oldze Szymańskiej za najwyższą średnią ocen na poziomie 4,88 oraz zaangażowanie w działalność naukową uczelni.

Każdy ze zwycięzców otrzymał dyplom oraz stypendium finansowe w wysokości 4 000 zł ufundowane przez firmę Prologis.

– Do tej pory wyłoniliśmy już 31 studentów i przyznaliśmy nagrody pieniężne o łącznej wartości 151 000 zł. To nasz znaczący wkład we współpracę ze środowiskiem akademickim oraz promocję ambitnych i pracowitych młodych ludzi. Wierzymy, że konkurs Prologis Najlepszym motywuje ich do rozwijania swoich zainteresowań i jest zachętą do dalszego doskonalenia umiejętności – powiedziała Marta Tęsiorowska, Vice President, Head of Marketing & Communications Europe.
Działając aktywnie w czterech krajach w CE,E z portfolio 4,6 miliona mkw., Prologis jest największym właścicielem i zarządcą obiektów dystrybucyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej (stan na 30 czerwca 2017 r.).

Ostatnie newsy Eurologistics więcej newsów »

Tańczący z paletami – finał konkursu

14 grudnia 2017

Najlepsi operatorzy wózków widłowych firmy Raben rywalizowali 12 grudnia w wielkim finale konkursu Tańczący z paletami. Celem konkursu jest docenienie pracy operatorów oraz promowanie bezpiecznych zachowań w magazynie. W tym roku zawody odbyły się już po raz czwarty.

czytaj więcej »


Coca‑Cola HBC Polska otwiera zautomatyzowany magazyn w Radzyminie

13 grudnia 2017

Firma Coca‑Cola HBC Polska, lider na polskim rynku napojów bezalkoholowych, otworzyła w zakładzie produkcyjnym w Radzyminie swój najnowszy magazyn. Inwestycja o powierzchni 3800 m2 warta jest blisko 24 miliony złotych.

czytaj więcej »


Laureaci programu Supply Chain Designer 2017

11 grudnia 2017

VI edycja programu Supply Chain Designer została uroczyście podsumowana podczas Gali Logistyki Transportu i Produkcji. 7 grudnia 2017 roku w Sofitel Victoria Warsaw uhonorowaliśmy najlepsze projekty, biorące udział w tym unikatowym badaniu.

czytaj więcej »


Laureaci badania Operator Logistyczny Roku 2017

11 grudnia 2017

Po raz szesnasty wręczone zostały „Oscary Polskiej Logistyki” – 7 grudnia br. poznaliśmy laureatów programu badawczego – Operator Logistyczny Roku 2017.

czytaj więcej »


Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji 2017

11 grudnia 2017

Podczas Gali Logistyki, Transportu, Produkcji 2017 – 7 grudnia br. w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie ogłoszone zostały wyniki konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2017.

czytaj więcej »


Newsletter