Zmiany w TSLOGISTIC

11 września 2019

W firmie TSLOGISTIC, która od początku istnienia idzie wytyczonym szlakiem ciągłego rozwoju i rozszerzania oferty o nowe usługi, zaszły w ostatnim czasie znaczące zmiany.

Jako operator logistyczny z wieloletnim doświadczeniem w spedycji drogowej, morskiej i lotniczej, TSLOGISTIC osiągnęło na początku roku kolejny krok swojej działalności. Firma, poza dotychczasowymi usługami, oferuje kontrahentom wynajem powierzchni magazynowej w dogodnej lokalizacji w Poznaniu oraz linię drobnicową na kierunki skandynawskie. W tym roku firma stawia również na rozwój i rozbudowę własnej floty.

Z początkiem sierpnia nastąpiła też ważna zmiana w strukturach firmy. Maciej Seiffert, który z TSLOGISTIC związany jest od samego początku, a doświadczenie w branży logistyki i transportu zdobywa nieprzerwanie od 17 lat został mianowany dyrektorem zarządzającym. Tomasz Sawicki, założyciel TSLOGISTIC, nadal działa na rzecz rozwoju firmy, jednak aktywny udział w innych projektach biznesowych uniemożliwiał mu pełne zaangażowanie w kierowanie i rozwój TSLOGISTIC. – Decyzja o przekazaniu sterów firmy dotychczasowemu szefowi działu handlowego podyktowana była wzorową współpracą i odważną wizją rozwoju firmy, prezentowaną przez Macieja Seifferta – powiedział.

Ostatnie newsy Eurologistics więcej newsów »

P3 wzmacnia zespół w Polsce

24 stycznia 2020

Do polskiego zespołu P3, długoterminowego właściciela i dewelopera europejskich obiektów magazynowych, dołączył Zbigniew Smyczyński, który z początkiem roku objął stanowisko Senior Leasing Managera.

czytaj więcej »


Dobre prognoza dla branży DIY

23 stycznia 2020

Rynek produktów „dom i ogród” w Niemczech, zaopatrywany przez wielu polskich producentów, ma się lepiej niż oczekiwano. BHB, organizacja zrzeszająca firmy z branży DIY z Niemiec, Austrii i Szwajcarii, podniosła ostatnio prognozę sprzedażową za rok 2019 – z 1,5% do 3%.

czytaj więcej »


Zima nie zaskoczy SEGRO

22 stycznia 2020

SEGRO, wiodący deweloper, zarządca i właściciel nowoczesnych powierzchni magazynowych, stawia na inteligentne dachy. Po testowym wdrożeniu w 2017 roku, firma wyposażyła w system czujników dachowych już drugi budynek na terenie SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn.

czytaj więcej »


GEFCO z certyfikatem GDP w Polsce

21 stycznia 2020

Grupa GEFCO otrzymała certyfikat Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej GDP dla transportu drogowego produktów farmaceutycznych w kolejnych dziewięciu krajach, w tym Polsce. Certyfikat został przyznany przez niezależną i akredytowaną jednostkę Bureau Veritas.

czytaj więcej »


Pracownicy Raben po raz szósty tańczą z paletami

20 stycznia 2020

W sobotę 11 stycznia 2020 r. odbył się finał konkursu dla operatorów wózków widłowych Tańczący z Paletami, który został zorganizowany w największym centrum dystrybucyjnym Grupy Raben w Gądkach koło Poznania.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter