Rozwój Everoad w Polsce

10 grudnia 2018

Średni czas płatności w sektorze transportu drogowego w Europie wynosi około 50 dni, Everoad zapewnia firmom transportowym płatności w ciągu 72 godzin od chwili otrzymania faktury za wykonaną usługę.

Everoad zadebiutował w Polsce dosłownie kilka miesięcy temu. Platforma oferuje dostęp do największej sieci transportowej w Europie, zrzeszającej ponad 3000 przewoźników i ponad 250 000 ciężarówek. Firma zapewnia płatności dla przewoźników do 72h po dostarczeniu przesyłki do odbiorcy i otrzymaniu faktury za usługę, co jest rewolucją na rynku!  Z platformy korzysta już ponad 5000 małych i średnich firm, a także międzynarodowe korporacje, takie jak Unilever, Procter & Gamble, PepsiCo, czy Auchan Direct. Dzięki platformie małe i średnie firmy transportowe otrzymują możliwość współpracy bezpośrednio z firmami produkcyjnymi oraz sieciami handlowymi, co skutkuje większą ilością zleceń oraz redukcją pustych kilometrów. Rozwiązanie pozwala przewoźnikom zaoszczędzenie czas i umożliwia im bezpośrednie przyjmowanie sporadycznych zleceń transportowych, a także regularnej współpracy z nadawcami, poprzez platformę. Francuska firma otworzyła swoje pierwsze zagraniczne biuro w Warszawie zatrudniając 10 osób. To dopiero początek, planowany jest dalszy, intensywny rozwój w Polsce, a od 2019 roku otwarcie biur i rozwój w Niemczech, Hiszpanii i Włoszech.

Ostatnie newsy Eurologistics więcej newsów »

Rohlig Suus Logistics otwiera się w Panattoni Park Wrocław IX

24 czerwca 2019

Panattoni Europe informuje o otwarciu nowego centrum logistycznego Rohlig Suus Logistics w Panattoni Park Wrocław IX . Firma zajęła powierzchnię 15 000 m kw., na której stworzono m.in. nowoczesny terminal cross-dockowy. Oficjalne otwarcie inwestycji odbyło się 13 czerwca 2019 r.

czytaj więcej »


CPK i porty regionalne

19 czerwca 2019

Jak zaplanować rynek lotniczy w Polsce, uwzględniając budowę Centralnego Portu Komunikacyjnego? 

czytaj więcej »


Dachser i ARTS Energy: energia dla świata

17 czerwca 2019

Producent baterii ARTS Energy, dostawca różnego rodzaju wysokojakościowych rozwiązań do magazynowania energii, wytwarza swoje wyroby na francuskiej prowincji. Rozwiązania firmy zapewniają zasilanie klientom w Europie i na całym świecie. Dachser organizuje logistykę na rzecz tego przedsiębiorstwa.

czytaj więcej »


X Regaty TSL „Świętujemy 10 lat” – podsumowanie

14 czerwca 2019

Najbardziej mokre, najbardziej wietrzne i… najbardziej okrągłe. Za nami X edycja Regat TSL – kalejdoskop wrażeń z mijającej dekady zwieńczyły trzy niezapomniane dni spędzone w gronie przedstawicieli firm transportowych z całej Polski.

czytaj więcej »


Zespół Polpharmy mistrzem Polski GC SCM The Fresh Connection 2019

13 czerwca 2019

Reprezentanci firmy Polpharmy zostali tegorocznym mistrzem Polski w zawodach Global Challenge SCM The Fresh Connection 2019. Zespół we wrześniu weźmie udział w światowym finale, który zostanie tym razem rozegrany w Atenach.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter