Rozwój Everoad w Polsce

10 grudnia 2018

Średni czas płatności w sektorze transportu drogowego w Europie wynosi około 50 dni, Everoad zapewnia firmom transportowym płatności w ciągu 72 godzin od chwili otrzymania faktury za wykonaną usługę.

Everoad zadebiutował w Polsce dosłownie kilka miesięcy temu. Platforma oferuje dostęp do największej sieci transportowej w Europie, zrzeszającej ponad 3000 przewoźników i ponad 250 000 ciężarówek. Firma zapewnia płatności dla przewoźników do 72h po dostarczeniu przesyłki do odbiorcy i otrzymaniu faktury za usługę, co jest rewolucją na rynku!  Z platformy korzysta już ponad 5000 małych i średnich firm, a także międzynarodowe korporacje, takie jak Unilever, Procter & Gamble, PepsiCo, czy Auchan Direct. Dzięki platformie małe i średnie firmy transportowe otrzymują możliwość współpracy bezpośrednio z firmami produkcyjnymi oraz sieciami handlowymi, co skutkuje większą ilością zleceń oraz redukcją pustych kilometrów. Rozwiązanie pozwala przewoźnikom zaoszczędzenie czas i umożliwia im bezpośrednie przyjmowanie sporadycznych zleceń transportowych, a także regularnej współpracy z nadawcami, poprzez platformę. Francuska firma otworzyła swoje pierwsze zagraniczne biuro w Warszawie zatrudniając 10 osób. To dopiero początek, planowany jest dalszy, intensywny rozwój w Polsce, a od 2019 roku otwarcie biur i rozwój w Niemczech, Hiszpanii i Włoszech.

Ostatnie newsy Eurologistics więcej newsów »

Dachser otworzył oddział w Rzeszowie

13 września 2019

Dachser uruchomił z początkiem września br. nowy oddział w Rzeszowie. Podkarpacki obiekt to dziewiąta lokalizacja Dachser w Polsce. Oprócz transportu drogowego i magazynowania, rzeszowski oddział będzie też obsługiwał fracht międzykontynentalny, zwłaszcza przesyłki lotnicze.

czytaj więcej »


Zmiany w TSLOGISTIC

11 września 2019

W firmie TSLOGISTIC, która od początku istnienia idzie wytyczonym szlakiem ciągłego rozwoju i rozszerzania oferty o nowe usługi, zaszły w ostatnim czasie znaczące zmiany.

czytaj więcej »


Opakowania bio prosto z SEGRO Business Park Łódź

9 września 2019

Pulpack, producent ekologicznych opakowań wykonanych z pulpy tekturowej, wynajął blisko 10 800 m2 powierzchni magazynowej w SEGRO Business Park Łódź. W transakcji klientowi doradzała agencja Axi Immo.

czytaj więcej »


Największe wyzwania rynku dedykowanej logistyki kontraktowej

6 września 2019

Co dziś jest największym wyzwaniem dla operatorów logistycznych specjalizujących się w dedykowanej logistyce kontraktowej? Komentarz Sylwii Dunn, business development director, ID Logistics Polska.

czytaj więcej »


BIK sprzedał magazyny w Sosnowcu za 15,2 mln euro

5 września 2019

Biuro Inwestycji Kapitałowych sfinalizowało sprzedaż części Śląskiego Centrum Logistycznego w Sosnowcu obejmującego trzy budynki magazynowe. Nabywcą został fundusz Exeter Property Group poprzez spółkę celową MIR Poland. Kwota transakcji wyniosła ponad 15,2 mln euro netto.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter