Prologis po raz kolejny najsilniejszą marką w Europie

22 czerwca 2020

Jakość działań inwestycyjnych, uwaga poświęcana klientom oraz rozwiązania skoncentrowane na ESG (Environment, Social, Governance) dewelopera nieruchomości logistycznych – firmy Prologis zyskały uznanie na rynku nieruchomości. 28 maja 2020 roku już po raz kolejny Prologis otrzymał tytuł najsilniejszej marki nieruchomości logistycznych w Europie, który został przyznany przez European Real Estate Brand Institute (REB Institute) z siedzibą w Niemczech.

Prologis wyróżniono także jako najsilniejszą markę na rynku nieruchomości logistycznych w dwóch kategoriach regionalnych – kraje Beneluksu oraz Europa Środkowo-Wschodnia.

– Budując wizerunek Prologis w regionie, konsekwentnie skupiamy się na obszarach, które wyróżniają i definiują naszą markę. W strategii stawiamy na spójnie realizowany przekaz oparty na emocjach i fundamentalnych wartościach. Dzięki temu marka Prologis jest autentyczna, a przy tym rozpoznawalna. Cieszymy się, że nasi regionalni partnerzy to zauważają i uznają naszą markę za godną zaufania. To daje nam motywację do dalszych działań na rzecz budowy silnej, a przy tym wyróżniającej się na rynku marki – powiedziała Marta Tęsiorowska, VP, Head of Marketing & Communications Europe.

Oceny są wynikiem przeprowadzanej corocznie przez REB Institute analizy ponad 1000 marek na rynku nieruchomości logistycznych w Europie.

– To wyróżnienie dowodzi, że troska o klientów – zarówno tych wewnętrznych, jak i zewnętrznych – ma kluczowe znaczenie dla budowy wiodącej marki o silnej pozycji. Naszą strategię opieramy na tworzeniu trwałych relacji z partnerami i pracownikami dzięki wspólnemu dialogowi i wzajemnemu zrozumieniu. I nie są to tylko slogany. Koncentrując się właśnie na tych podstawowych wartościach, oferujemy zrównoważone i innowacyjne rozwiązania zaprojektowane w oparciu o wewnętrzne systemy i gromadzone dane – podkreślił Ben Bannatyne, prezes Prologis na Europę.

Real Estate Brand Value Study to wielopoziomowa analiza wartości marki, która jest największym tego rodzaju badaniem empirycznym obejmującym europejską branżę nieruchomości. Na jego podstawie powstaje lista 100 najlepszych marek wśród deweloperów, inwestorów, pośredników na rynku nieruchomości oraz dostawców zintegrowanych usług zarządzania nieruchomościami. W ramach corocznego badania analizowane są postępy w zakresie kluczowych wskaźników efektywności oraz mierzone pozycjonowanie najważniejszych firm z branży nieruchomości w Europie.

Ostatnie newsy Eurologistics więcej newsów »

Dot2Dot przenosi główną siedzibę grupy do 7R Park Gdańsk II

13 lipca 2020

Grupa Dot2Dot, lider branży opakowań z tektury litej, wprowadzi się do kompleksu 7R Park Gdańsk II w Kowalach, gdzie ulokuje linię produkcyjną, magazyn oraz biuro. W transakcji najemcy doradzała firma AXI IMMO.

czytaj więcej »


Nowy magazyn centralny PepsiCo pracuje na pełnych obrotach

10 lipca 2020

Najnowszy magazyn centralny PepsiCo położony na terenie parku P3 Mszczonów jest jednocześnie największym magazynem w sieci dystrybucji koncernu i największym tego typu obiektem oddanym do użytku w Polsce w I kwartale 2020 r.

czytaj więcej »


Ekol Poland rozszerza współpracę z Regattą

9 lipca 2020

Polska spółka Ekol Logistics i brytyjska Regatta niedawno podpisały nową, sześcioletnią umowę, co oznacza wejście w trzecią fazę współpracy. Firmy rozpoczęły współpracę w styczniu 2018 roku i do tej pory spółka Ekol Polska realizowała usługi dla Regatty na powierzchni magazynowej wynoszącej 10 000 mkw. (ponad 10 000 palet), składując 28 000 jednostek SKU.

czytaj więcej »


Algorytmy sztucznej inteligencji w magazynach e-commerce LPP

8 lipca 2020

W magazynie LPP do obsługi sprzedaży internetowej (Fulfillment Center) wdrożono rozwiązanie do optymalizacji ścieżki kompletacji zamówień z wykorzystaniem algorytmów sztucznej inteligencji. Ten innowacyjny system będący elementem projektu Warehouse Inteligence to efekt współpracy LPP z producentem oprogramowania dla przemysłu, firmą PSI Polska.

czytaj więcej »


Budowa A2 Warsaw Park zakończona

6 lipca 2020

Panattoni zakończyło realizację największego obiektu magazynowego w rejonie Warszawy – A2 Warsaw Park. Budynek o powierzchni blisko 104 tys. mkw. powstał w Adamowie, tuż przy węźle „Grodzisk Mazowiecki” autostrady A2.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter