Prologis Najlepszym

4 października 2019

Prologis, globalny lider nieruchomości logistycznych, wspólnie z Wyższą Szkołą Logistyki, po raz czternasty ogłosił zwycięzców konkursu „Prologis Najlepszym”. Nagrody zostały wręczone 28 września na uroczystej inauguracji roku akademickiego 2019/2020 w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.

Łączna wartość stypendiów, ufundowanych przez Prologis dla studentów poznańskiej uczelni w ramach wszystkich edycji konkursu, wyniosła 175 000 zł. Jury złożone z przedstawicieli Wyższej Szkoły Logistyki, samorządu studenckiego oraz przedstawicieli Prologis wyłoniło najzdolniejszych absolwentów poznańskiej uczelni roku akademickiego 2018/2019 w trzech kategoriach:

Najlepsza Praca Magisterska, w której zwyciężyła praca Przemysława Filipiaka pt. „Ocena funkcjonalności wybranych systemów CRM w przedsiębiorstwie obsługującym wiele branż”, napisana pod kierownictwem dra inż. Romana Domańskiego;
Najlepsza Praca Licencjacka, w której nagrodę otrzymała Karla Wesołowska za pracę pod tytułem: „Procesy realizacji zamówień w firmie Ekol Logistics i możliwości ich poprawy”, napisana pod kierownictwem dra inż. Adama Kolińskiego;
Najlepszy Absolwent – tytuł przyznano Dariuszowi Kisielewiczowi za najwyższą średnią ocen na poziomie 4,89 oraz zaangażowanie w działalność naukową uczelni.
– W Prologis promujemy aktywnych i pracowitych ludzi. Dlatego w ramach programu „Prologis Najlepszym” nagrodziliśmy w sumie 37 wyróżniających się studentów i przyznaliśmy nagrody pieniężne o łącznej wartości aż 175 000 zł. Laureaci „Prologis Najlepszym” mają otwarte drzwi do kariery w logistyce i wkrótce wywrą widoczny wpływ na kształt rynku magazynowego w Polsce. Jestem przekonana, że większością z nich spotkamy się też w przyszłości jako partnerzy w biznesie – powiedziała Renata Kocemba, Marketing & Communications Coordinator CEE w Prologis.

Każdy z tegorocznych zwycięzców otrzymał stypendium finansowe w wysokości 4000 zł ufundowane przez firmę Prologis.

Na zdjęciu od lewej: Dariusz Kisielewicz – Najlepszy Absolwent Wyższej Szkoły Logistyki; Karla Wesołowska – autorka Najlepszej Pracy Dyplomowej; Renata Kocemba, Marketing & Communications Coordinator CEE w Prologis oraz Przemysław Filipiak – zdobywca nagrody w kategorii Najlepsza Praca Magisterska.

Fot. Przemysław Melin (Wyższa Szkoła Logistyki)

Ostatnie newsy Eurologistics więcej newsów »

P3 wzmacnia zespół w Polsce

24 stycznia 2020

Do polskiego zespołu P3, długoterminowego właściciela i dewelopera europejskich obiektów magazynowych, dołączył Zbigniew Smyczyński, który z początkiem roku objął stanowisko Senior Leasing Managera.

czytaj więcej »


Dobre prognoza dla branży DIY

23 stycznia 2020

Rynek produktów „dom i ogród” w Niemczech, zaopatrywany przez wielu polskich producentów, ma się lepiej niż oczekiwano. BHB, organizacja zrzeszająca firmy z branży DIY z Niemiec, Austrii i Szwajcarii, podniosła ostatnio prognozę sprzedażową za rok 2019 – z 1,5% do 3%.

czytaj więcej »


Zima nie zaskoczy SEGRO

22 stycznia 2020

SEGRO, wiodący deweloper, zarządca i właściciel nowoczesnych powierzchni magazynowych, stawia na inteligentne dachy. Po testowym wdrożeniu w 2017 roku, firma wyposażyła w system czujników dachowych już drugi budynek na terenie SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn.

czytaj więcej »


GEFCO z certyfikatem GDP w Polsce

21 stycznia 2020

Grupa GEFCO otrzymała certyfikat Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej GDP dla transportu drogowego produktów farmaceutycznych w kolejnych dziewięciu krajach, w tym Polsce. Certyfikat został przyznany przez niezależną i akredytowaną jednostkę Bureau Veritas.

czytaj więcej »


Pracownicy Raben po raz szósty tańczą z paletami

20 stycznia 2020

W sobotę 11 stycznia 2020 r. odbył się finał konkursu dla operatorów wózków widłowych Tańczący z Paletami, który został zorganizowany w największym centrum dystrybucyjnym Grupy Raben w Gądkach koło Poznania.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter