Prologis Najlepszym

4 października 2019

Prologis, globalny lider nieruchomości logistycznych, wspólnie z Wyższą Szkołą Logistyki, po raz czternasty ogłosił zwycięzców konkursu „Prologis Najlepszym”. Nagrody zostały wręczone 28 września na uroczystej inauguracji roku akademickiego 2019/2020 w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.

Łączna wartość stypendiów, ufundowanych przez Prologis dla studentów poznańskiej uczelni w ramach wszystkich edycji konkursu, wyniosła 175 000 zł. Jury złożone z przedstawicieli Wyższej Szkoły Logistyki, samorządu studenckiego oraz przedstawicieli Prologis wyłoniło najzdolniejszych absolwentów poznańskiej uczelni roku akademickiego 2018/2019 w trzech kategoriach:

Najlepsza Praca Magisterska, w której zwyciężyła praca Przemysława Filipiaka pt. „Ocena funkcjonalności wybranych systemów CRM w przedsiębiorstwie obsługującym wiele branż”, napisana pod kierownictwem dra inż. Romana Domańskiego;
Najlepsza Praca Licencjacka, w której nagrodę otrzymała Karla Wesołowska za pracę pod tytułem: „Procesy realizacji zamówień w firmie Ekol Logistics i możliwości ich poprawy”, napisana pod kierownictwem dra inż. Adama Kolińskiego;
Najlepszy Absolwent – tytuł przyznano Dariuszowi Kisielewiczowi za najwyższą średnią ocen na poziomie 4,89 oraz zaangażowanie w działalność naukową uczelni.
– W Prologis promujemy aktywnych i pracowitych ludzi. Dlatego w ramach programu „Prologis Najlepszym” nagrodziliśmy w sumie 37 wyróżniających się studentów i przyznaliśmy nagrody pieniężne o łącznej wartości aż 175 000 zł. Laureaci „Prologis Najlepszym” mają otwarte drzwi do kariery w logistyce i wkrótce wywrą widoczny wpływ na kształt rynku magazynowego w Polsce. Jestem przekonana, że większością z nich spotkamy się też w przyszłości jako partnerzy w biznesie – powiedziała Renata Kocemba, Marketing & Communications Coordinator CEE w Prologis.

Każdy z tegorocznych zwycięzców otrzymał stypendium finansowe w wysokości 4000 zł ufundowane przez firmę Prologis.

Na zdjęciu od lewej: Dariusz Kisielewicz – Najlepszy Absolwent Wyższej Szkoły Logistyki; Karla Wesołowska – autorka Najlepszej Pracy Dyplomowej; Renata Kocemba, Marketing & Communications Coordinator CEE w Prologis oraz Przemysław Filipiak – zdobywca nagrody w kategorii Najlepsza Praca Magisterska.

Fot. Przemysław Melin (Wyższa Szkoła Logistyki)

Ostatnie newsy Eurologistics więcej newsów »

FM Logistic: współpraca z Plug and Play

18 października 2019

FM Logistic, operator logistyczny i dostawca usług kontraktowych (3PL), nawiązał partnerską współpracę z innowacyjną globalną platformą Plug and Play. Informacja została ogłoszona 1 października podczas oficjalnego otwarcia nowego biura Plug and Play w Hamburgu.

czytaj więcej »


Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2019

16 października 2019

Już niespełna trzy tygodnie pozostały na zgłaszanie do konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2019 produktów i usług wspierających logistykę. Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku 4 listopada. Zapraszamy do udziału!

czytaj więcej »


Panattoni: cztery lokalizacje dla InPost

15 października 2019

Panattoni Europe wynajmie firmie InPost ponad 21 000 m kw. powierzchni w czterech centrach dystrybucyjnych – w Toruniu, w Bydgoszczy, w Szczecinie i w Opolu.

czytaj więcej »


Dachser i Ochsner: tworząc przyjemny klimat

14 października 2019

Pompy ciepła Ochsner zapewniają przyjemną temperaturę w mieszkaniach i domach. By mieć gwarancję, że towary firmy będą sprawnie dostarczane do klientów w całej Europie i coraz częściej także w innych częściach świata, austriacka firma już od dekady współpracuje z operatorem logistycznym Dachser.

czytaj więcej »


Startuje budowa Panattoni Park Częstochowa

11 października 2019

Panattoni Europe rozpoczyna budowę Panattoni Park Częstochowa. To pierwsza tego typu realizacja dewelopera w północnej części województwa śląskiego. W dwóch nowoczesnych halach powstanie w sumie 30 400 m kw. powierzchni klasy A. Budowa ruszy w październiku br., a oddanie najemcom pierwszych powierzchni zaplanowano na luty 2020 roku.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter