Nowy biurowiec DSV ISSC

30 grudnia 2020

Nowoczesny, przeszklony i ekologiczny biurowiec, zaprojektowany w skandynawskim stylu, został nową siedzibą Spółki DSV International Shared Services w Warszawie – jednego z międzynarodowych liderów branży TSL.Nowe biuro DSV ISSC znajduje się u zbiegu ulic Taśmowej i Marynarskiej i od początku czerwca 2020 roku jest dostępny do pracy ponad 1500 pracowników. Prace nad budynkiem trwały przez 2 lata, od kwietnia 2018 roku.

– Jestem dumny, że mamy budynek, który swoim wyglądem naprawdę odzwierciedla to, czym się dzisiaj stajemy – mówi Thomas Jansson, dyrektor zarządzający DSV International Shared Services.

Nowy biurowiec DSV ISS to 33 000 mkw. i 7 kondygnacji prawdziwie skandynawskiego designu, wzorowanego na projekcie głównej siedziby firmy w Hedehusene pod Kopenhagą. Priorytetowe założenia projektu architektonicznego duńskiego biura PLH Arkitekter A/S to komfort pracy, nowoczesność i funkcjonalność. Generalnym wykonawcą inwestycji zostały przedsiębiorstwa FineTech Construction i Fundamental Group, natomiast za projekt budowlany odpowiedzialna była Pracownia APA Wojciechowski.

W nowej siedzibie Spółki DSV ISS można znaleźć ponad 130 sal konferencyjnych, przestronne audytorium oraz Innovation Room – miejsce przeznaczone na warsztaty i szkolenia. Dodatkowo znajdują się tu siłownia i kantyna przeznaczone do dyspozycji osób zatrudnionych w DSV ISS, parking rowerowy oraz stacje do ładowania pojazdów elektrycznych.

Budynek jest ekologiczny, co potwierdza certyfikat BREEAM. Cechuje go także estetyka, ergonomiczność i funkcjonalność, co zapewnia wysoki komfort pracy.

Galeria zdjęć

Ostatnie newsy Eurologistics więcej newsów »

FM Logistic kontynuuje współpracę z Purella Superfoods

25 stycznia 2021

Purella, lider w branży zdrowej żywności superfoods przedłużył umowę z FM Logistic CE w zakresie zarządzania magazynowaniem, transportem i co-packingiem swoich produktów. Firmy będą współpracować ze sobą już trzeci rok.

czytaj więcej »


Główny magazyn HOPI powstanie w parku P3 Mszczonów

22 stycznia 2021

P3 długoterminowy właściciel i deweloper europejskich obiektów magazynowych podpisał z firmą HOPI umowę najmu ok. 33 910 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w parku P3 Mszczonów. Nowy budynek będzie pełnił funkcję centralnego magazynu oraz głównej siedziby HOPI w Polsce.

czytaj więcej »


Nowy magazyn producenta tworzyw sztucznych w Rzeszowie

21 stycznia 2021

Firma TEREZ Performance Polymers, zajmująca się produkcją tworzyw konstrukcyjnych, wynajęła ponad 5000 mkw. powierzchni magazynowej w obiekcie 7R City Flex Rzeszów Airport. W transakcji najemcy doradzała firma Savills.

czytaj więcej »


Pandemia zmieniła warunki pracy imigrantów z Ukrainy

20 stycznia 2021

W 2020 roku zarówno przedsiębiorcy, jak i pracownicy, musieli zmierzyć się ze skutkami pandemii koronawirusa. Według raportu OTTO Work Force Central Europe w minionym roku, aż 82% pracowników z Ukrainy doświadczyło zmian w miejscu pracy.

czytaj więcej »


W Czeladzi powstaje magazyn dla 4F

19 stycznia 2021

Panattoni finalizuje pierwszy etap budowy magazynu dystrybucyjnego dla polskiej marki 4F należącej do firmy OTCF S.A. Obiekt w formule BTS powstaje w Czeladzi i docelowo będzie miał 67 000 mkw. powierzchni.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter