Mistrzostwa Polski Logistyków w biegu na 10 km

16 maja 2018

Już 27 maja w ramach Pruszkowskiego Biegu Wolności odbędą się 4. Mistrzostwa Polski Logistyków. W ubiegłym roku w biegu zacięcie rywalizowali przedstawiciele firm DB Schenker, Rohlig Suus i Cargo Partner.
Drużynowo wygrała firma DB Schenker, a indywidualnie wśród mężczyzn triumfował Radek Gozdek z DB Schenker, natomiast wśród kobiet Justyna Śmieszchalska z Cargo Partner.

W tym roku do grona partnerów Mistrzostw Polski Logistyków, obok tradycyjnie już aktywnej firmy Rohlig Suus – dołączyła firma Arcese. Partnerem medialnym tradycyjnie jest czasopismo Eurologistics oraz portal Log24.pl

Zapisy internetowe trwają do 22 maja, ale organizatorzy przewidują, że będzie możliwość zapisania się do biegu w sobotę 26 maja i niedzielę 27 maja już w biurze zawodów.

Więcej informacji na stronie: www.pruszkowbiega.pl

Ostatnie newsy Eurologistics więcej newsów »

7R City Flex w Gdańsku w połowie wynajęty

28 maja 2018

Trwają przygotowania do budowy obiektu 7R City Flex Gdańsk Airport, który powstanie w ramach ogólnopolskiej sieci City Flex. Na rok przed oddaniem magazynu jest on już wynajęty w 50 procentach.

czytaj więcej »


Bartłomiej Hofman dyrektorem zarządzającym P3 w Polsce

25 maja 2018

Do zespołu P3 Logistic Parks w Polsce, obejmując stanowisko Managing Directora, dołączył Bartłomiej Hofman. Zmiana kadrowa wynika z awansu Andrzeja Wrońskiego, dotychczas zarządzającego odziałem P3 w Polsce, na stanowisko Group Head of Asset Management.

czytaj więcej »


Lubella: Nowoczesny kompleks produkcyjny i centrum logistyczne

23 maja 2018

Uruchomiony w Lublinie nowoczesny kompleks produkcyjny ze zautomatyzowanym centrum logistycznym o wartości 130 mln zł pozwoli Lubelli umocnić się na pozycji lidera makaronów w Polsce. Inwestycja przyczyni się także do wzbogacenia lubelskiego rynku pracy.

czytaj więcej »


Logistyka Dachser w oczekiwaniu na brexit

22 maja 2018

Jak będzie wyglądała wymiana handlowa między UE i Wielką Brytanią po brexicie? Co z procedurami celnymi? Czy jest szansa na wprowadzenie scenariusza z elektroniczną granicą, która ułatwiłaby fizyczny przepływ towarów do i z Unii?

czytaj więcej »


Nowy magazyn wysokiego składowania Grupy CIECH w Janikowie

21 maja 2018

Automatyczne wózki satelitarne, regały o wysokości sześciopiętrowego budynku i możliwość składowania 13 tys. ton produktów solnych – w Janikowie działa już nowoczesny, jeden najbardziej zautomatyzowanych magazynów wysokiego składowania w tym regionie Polski.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter