Inteligentne Dachy od Sense Monitoring dla 7R

8 maja 2020

Firma Sense wdraża nową technologię do zarządzania ryzykami dachów płaskich dla 7R, polskiego dewelopera powierzchni magazynowych. Platforma Inteligentny Dach minimalizuje wpływ zmian klimatycznych na budynek i wydłuża jego trwałość. Pierwszy obiekt 7R wyposażony w ten system powstaje w ramach 7R Park Gdańsk II w Kowalach, gdzie docelowo zostanie oddanych do użytku 61 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej.

Firma Sense Monitoring zaproponowała deweloperowi 7R platformę Inteligentny Dach. To narzędzie webowe, które kompleksowo łączy kluczowe funkcjonalności do zarządzania dachami wielkopowierzchniowymi. Zapobiega przeciążeniom i alarmuje z wyprzedzeniem o ryzykach przy niesprzyjających warunkach pogodowych.

– Chcemy dostarczać naszym klientom najlepsze na rynku rozwiązania pod względem łatwości utrzymania budynków wielkopowierzchniowych. W obecnych czasach na znaczeniu przybiera każda forma zdalnego zarządzania nieruchomościami, dlatego jesteśmy przekonani, że platforma firmy Sense doskonale się sprawdzi. Dostęp do danych kluczowych dla bezpieczeństwa pracowników oraz zasobów materialnych w budynku zapewni naszym najemcom komfort w prowadzeniu codziennej działalności. My z kolei będziemy mogli komfortowo i bezpieczne zarządzać zdalnie całą siecią budynków – mówi Maciej Krawiecki, Head of Leasing w 7R.

– Współpraca z 7R to kolejny krok w naszej strategii rozwoju upowszechnienia monitoringu konstrukcji wśród największych deweloperów – mówi Tomasz Dudek, wiceprezes Sense Monitoring . – Jesteśmy przekonani, że rozwiązanie, które tworzymy, staje się nowym standardem dla budynków wielkopowierzchniowych – dodaje Tomasz Dudek.

Sense Monitoring jest polską firmą wysokotechnologiczną chroniąca ponad 900 000 mkw. dachów płaskich. Za swoje rozwiązanie Sense S-One otrzymała nagrodę główną w konkursie Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2018. Wśród realizacji firmy nie brakuje magazynów pod wynajem, a także hal produkcyjnych z branży automotive, logistyki czy hal sportowo-widowiskowych.

Ostatnie newsy Eurologistics więcej newsów »

Wsparcie dla start-upów – rusza program FM Open Lab

29 maja 2020

FM Logistic CE, wiodący operator logistyczny działający w Polsce, Czechach, Słowacji i Węgrzech, uruchamia program dedykowany start-upom. Inicjatywa nosi nazwę FM Open Lab i jest skierowana do przedsiębiorców, którzy chcieliby rozwijać swój produkt lub usługę w rzeczywistych warunkach biznesowych.

czytaj więcej »


DSV Solutions w A2 Warsaw Park

28 maja 2020

Panattoni z kolejna realizacją dla DSV Solutions. Operator logistyczny zajmie blisko 12 000 mkw. w ramach A2 Warsaw Park – największego obiektu magazynowo-produkcyjnego w regionie warszawskim.

czytaj więcej »


Pandemia przeniosła wiosenne zakupy do Internetu

27 maja 2020

Już nie awaryjne zakupy w sieci, a prawdziwa zmiana nawyków stoi za wiosennym rozwojem polskich sklepów internetowych – wynika z danych zebranych przez Shoper.

czytaj więcej »


Nowy najemca w Hillwood Janki Sokołów

26 maja 2020

Hillwood, wiodący deweloper magazynowy, podpisał umowę najmu na ponad 5 tys. mkw. powierzchni w projekcie Hillwood Janki Sokołów. Tym samym kompleks został skomercjalizowany w całości.

czytaj więcej »


Duże zmiany w kredycie na innowacje technologiczne

25 maja 2020

Zniesienie wymogu innowacyjności w skali kraju, szerszy katalog kosztów możliwych do sfinansowania a także – zniesienie limitu dofinansowania wynoszącego 6 mln zł – to główne ułatwienia w kredycie na innowacje technologiczne w związku z pandemią. Nabór wniosków wystartuje 1 czerwca, a dokumentacja jest już dostępna na stronie Banku Gospodarstwa Krajowego. Kredyt na innowacje technologiczne jest finansowany z unijnego Programu Inteligentny Rozwój. 

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter