Infosys wspiera cyfrową transformację GEFCO

14 lutego 2020

Lider usług cyfrowych i konsultingowych nowej generacji – Infosys, nawiązał współpracę z GEFCO, liderem rozwiązań multimodalnych dla łańcucha dostaw i logistyki dla branży motoryzacyjnej, w ramach której przez najbliższe pięć lat będzie wspierać cyfrową transformację Grupy GEFCO.

Infosys jako główny partner biznesowy i technologiczny GEFCO, pomoże przekształcić usługi zarządzania aplikacjami biznesowymi nowej generacji. Opierając się na nich, Infosys wykorzysta również własny pakiet Live Enterprise Suite jako wsparcie w procesie transformacji GEFCO w pełni cyfrową organizację. Dzięki nowym funkcjom łańcucha dostaw możliwe będzie pozyskiwanie i przetwarzanie informacji w czasie rzeczywistym oraz generowanie celowych wniosków przy bardzo niskim opóźnieniu. To wszystko pomoże GEFCO reagować inteligentnie i skutecznie w całym łańcuchu wartości. Celem końcowym jest wsparcie GEFCO w tworzeniu nowych i trwałych źródeł przewagi konkurencyjnej oraz ciągłe podnoszenie wartości dla klientów.

– Wyrażamy nasze zadowolenie z rozpoczęcia procesu cyfrowej transformacji przy wsparciu Infosys. Cyfrowe innowacje w łańcuchu dostaw są kluczowe, a nasze nowe partnerstwo pomoże wzmocnić kompetencje GEFCO i przyniesie wartość dla naszych klientów – powiedział Jean-Luc Galzi, CIO, GEFCO.

– Bardzo cenimy sobie zaufanie i zaangażowanie GEFCO we współpracę z Infosys w zakresie cyfrowej transformacji. Mamy wspólną wizję tzw. sztuki możliwości i chcemy wykorzystać nasze rozwiązanie Live Enterprise do skalowania nowych progów wydajności i wzmocnienia wiodącej pozycji GEFCO na rynku – powiedział Karmesh Vaswani, EVP, Global Head for Retail CPG & Logistics, Infosys.

Ostatnie newsy Eurologistics więcej newsów »

Ruszyła budowa Panattoni Park Gorzów Wielkopolski

21 lutego 2020

Panattoni rozpoczął budowę Panattoni Park Gorzów Wielkopolski o planowanej powierzchni blisko 70 000 mkw. Inwestycja powstaje 7 km od centrum miasta, w pobliżu S3, na trasie ze Szczecina do autostrady A2 i już ma pierwszych najemców.

czytaj więcej »


Koniec rozbudowy centrum dystrybucyjnego LPP w Pruszczu Gdańskim

20 lutego 2020

LPP, polski producent odzieży, konsekwentnie rozbudowuje swoją sieć dystrybucji. Zakończona właśnie rozbudowa centrum dystrybucyjnego LPP w Pruszczu Gdańskim to kolejny krok w kierunku integracji kanałów sprzedaży i wzrostu efektywności procesów logistycznych całej Grupy.

czytaj więcej »


Time critical – dostawy, w których liczy się każda minuta

19 lutego 2020

Łańcuchy dostaw just-in-time stały się bardzo popularne ze względu na oszczędność wydatków na magazynowanie i możliwość redukcji zapasów. Jeżeli w tak precyzyjnie dostrojonej maszynie nie wszystko zadziała płynnie, to koszty mogą szybko wzrosnąć, a wraz z nimi zniknie zaufanie klienta.

czytaj więcej »


Ruszają pracę nad linią kolejową do Portu Police

18 lutego 2020

Podpisana umowa między PKP Polskimi Liniami Kolejowymi S.A. a Multiconsult Polska na prace projektowe na budowę nowych torów, zapewniających bezpośredni dojazd do portu Police, to kolejny etap przygotowań, które po realizacji robót zwiększą konkurencyjność transportu morskiego i kolejowego.

czytaj więcej »


FM Logistic w Panattoni Park Poznań VII

17 lutego 2020

Od początku roku firma FM Logistic rozwija swoją działalność w centrum dystrybucyjnym Panattoni Park Poznań VII. 9500 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej będzie dedykowane usługom cross-dockowym oraz magazynowania realizowanym na rzecz obecnych i przyszłych klientów firmy. Start działań operacyjnych przewidziany jest na marzec br.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter