GEFCO wspiera Rajdowych Mistrzów Polski

GEFCO wspiera Rajdowych Mistrzów Polski

25 stycznia 2008

Zakończono sezonu Rajdów Samochodowych 2007. Uczestnicząca w nim firma Gefco była jednym z głównych sponsorów zespołu Peugeot, zwycięzcy zeszłorocznych Rajdowych Mistrzostw Polski.

– Ogromny sukces zespołu Peugeot Polska jest przede wszystkim wynikiem zaangażowania fenomenalnego duetu Bryana Bouffier i Xaviera Panseri oraz pracy olbrzymiego sztabu ludzi, uczestniczącego w każdym etapie przygotowań do rajdu. Jako firma od wielu lat współpracująca z Peugeot jesteśmy bardzo dumni z tego zwycięstwa – mówi Bogdan Młynarczyk, dyrektor generalny Gefco Polska.

Zespół rajdowy z Bouffierem za kierownicą, zdominował niemal wszystkie konkurencje Rajdowych Mistrzostw Polski, natomiast Peugeot został wybrany najlepszym producentem. Obserwatorzy byli pod dużym wrażeniem, zarówno jeżeli chodzi o rajdowy talent młodego Francuza, jak i niesamowite właściwości jezdne nowoczesnego Peugeot 207 Super 2000. Bouffiuer zwyciężał po kolei w klasyfikacjach; generalnej, Grupy N oraz klasy Super 2000, pozostawiając rywali praktycznie bez szans na pierwsze miejsce.

Dla Bouffiera zwycięska rywalizacja nie była debiutem na polskich trasach rajdowych. Francuz w 2004 roku zajął trzecią lokatę podczas Rajdu Rzeszowskiego. Sam mistrz o polskich konkurencjach rajdowych wypowiada się z dużym uznaniem i entuzjazmem, co wróży kolejne udane starty w przyszłych sezonach.

Ostatnie newsy Eurologistics więcej newsów »

GLS doceniony w globalnym ratingu zrównoważonego rozwoju

5 sierpnia 2020

Już po raz drugi Grupa GLS uzyskała srebrny status w prestiżowym ratingu EcoVadis, uznawanym na całym świecie. Firma uzyskała wysokie wyniki za rozwiązania proekologiczne oraz zaangażowanie w kwestie społeczne. W branży logistycznej GLS znajduje się w ścisłej światowej czołówce.

czytaj więcej »


Firmy szukają magazynów buforowych

4 sierpnia 2020

Na rynku rośnie zainteresowanie magazynami buforowymi i składowaniem tymczasowym. W ten sposób firmy próbują przygotować się na jesienno-zimowe szczyty zakupowe oraz zabezpieczyć na wypadek drugiej fali pandemii, która już raz w tym roku zatrzymała dostawy z Azji i wywołała problemy z zaopatrzeniem.

czytaj więcej »


Trójmiejskie prace nad autonomią żeglugi

3 sierpnia 2020

Politechnika Gdańska i Urząd Morski w Gdyni będą jednymi z pierwszych instytucji, które rozpoczną wdrażanie międzynarodowego i wysokobudżetowego projektu InSecTT – dedykowanego m.in. przeciwdziałaniu atakom cybernetycznym w obrębie tzw. Internetu Rzeczy i poprawie bezpieczeństwa żeglugi. Za wdrażanie autorskich technologii rozwijanych w projekcie, którego łączna wartość to ponad 44 mln euro, odpowiadać będą m.in. naukowcy z Politechniki Gdańskiej.

czytaj więcej »


ID Logistics rozwija Wewnętrzny Standard Jakości CID

31 lipca 2020

ID Logistics rozszerza zakres audytowania Wewnętrznego Standardu Jakości i wprowadza nową wersję CID 7.1. Teraz sprawdzane będą nie tylko procesy operacyjno-magazynowe i realizacja usług, ale także najnowsze procedury związane z bezpieczeństwem i organizacją pracy w centrach dystrybucyjnych. Przygotowana została też specjalna wersja CID Light, która ma wspierać proces wdrożenia zobowiązań systemu w nowo uruchamianych magazynach.

czytaj więcej »


Cyfryzacja i wzmocnione urządzenia Panasonic

30 lipca 2020

Operator logistyczny Interporto Padova wybrał wzmocnione urządzenia Panasonic do wsparcia procesu cyfryzacji. Modele TOUGHBOOK G1 w połączeniu z dedykowanym oprogramowaniem pozwalają na przepływ informacji w czasie rzeczywistym i sprawne kierowanie operacjami.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter