GEFCO wspiera Rajdowych Mistrzów Polski

GEFCO wspiera Rajdowych Mistrzów Polski

25 stycznia 2008

Zakończono sezonu Rajdów Samochodowych 2007. Uczestnicząca w nim firma Gefco była jednym z głównych sponsorów zespołu Peugeot, zwycięzcy zeszłorocznych Rajdowych Mistrzostw Polski.

– Ogromny sukces zespołu Peugeot Polska jest przede wszystkim wynikiem zaangażowania fenomenalnego duetu Bryana Bouffier i Xaviera Panseri oraz pracy olbrzymiego sztabu ludzi, uczestniczącego w każdym etapie przygotowań do rajdu. Jako firma od wielu lat współpracująca z Peugeot jesteśmy bardzo dumni z tego zwycięstwa – mówi Bogdan Młynarczyk, dyrektor generalny Gefco Polska.

Zespół rajdowy z Bouffierem za kierownicą, zdominował niemal wszystkie konkurencje Rajdowych Mistrzostw Polski, natomiast Peugeot został wybrany najlepszym producentem. Obserwatorzy byli pod dużym wrażeniem, zarówno jeżeli chodzi o rajdowy talent młodego Francuza, jak i niesamowite właściwości jezdne nowoczesnego Peugeot 207 Super 2000. Bouffiuer zwyciężał po kolei w klasyfikacjach; generalnej, Grupy N oraz klasy Super 2000, pozostawiając rywali praktycznie bez szans na pierwsze miejsce.

Dla Bouffiera zwycięska rywalizacja nie była debiutem na polskich trasach rajdowych. Francuz w 2004 roku zajął trzecią lokatę podczas Rajdu Rzeszowskiego. Sam mistrz o polskich konkurencjach rajdowych wypowiada się z dużym uznaniem i entuzjazmem, co wróży kolejne udane starty w przyszłych sezonach.

Ostatnie newsy Eurologistics więcej newsów »

DSV wspiera czyste powietrze

17 stycznia 2020

Największy park logistyczny DSV w Skandynawii pomoże w rozbijaniu cząsteczek tlenków azotu (NOx), a co za tym idzie, przyczyni się do oczyszczenia powietrza. Będzie to możliwe dzięki przyjaznemu dla środowiska zadaszeniu NOXOUT.

czytaj więcej »


Panattoni zbuduje City Logistics Katowice

16 stycznia 2020

Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, wchodzi na Śląsk z projektem dedykowanym logistyce miejskiej. Deweloper zakupił 14,4-hektarowy grunt pod budowę City Logistics Katowice, przy ul. Miedzianej. Budowa parku o docelowej powierzchni 70 000 mkw. ruszy jeszcze w tym roku.

czytaj więcej »


Przepływ materiałów na modelu z klocków

15 stycznia 2020

Podczas modernizacji centrum logistycznego WENKO w Baal w Niemczech dla celów szkoleniowych oraz zilustrowania zastosowanych rozwiązań wykonano imponujący model z klocków LEGO.

czytaj więcej »


Pierwszy pociąg bez przeładunku jechał szerokim torem Xi’an – Sławków LHS

14 stycznia 2020

7 stycznia 2020 r. o godz. 16.00 w Euroterminalu Sławków odbyła się uroczystość przywitania pierwszego pociągu, który trasę od chińskiej granicy pokonał bez przeładunku, wykorzystując kolejowe przejście graniczne w Hrubieszowie i szerokotorową linię PKP LHS.

czytaj więcej »


Innowacyjny BTS w 7R Park Tczew

13 stycznia 2020

POLOmarket, jedna z największych polskich sieci supermarketów, wynajmie magazyn o powierzchni ok. 30 500 mkw., który powstanie w ramach kolejnego etapu inwestycji 7R Park Tczew. Oddanie obiektu BTS do użytku zaplanowano na III kwartał 2020 roku.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter