Fiege z certyfikatem „Quality of the Year 2017”

1 lutego 2018

Początek roku przyniósł doskonałą wiadomość dla Fiege w Polsce. Spółka została uhonorowana prestiżowym certyfikatem „Quality of the Year 2017” przyznawanym przez Fundację Qualitas. Honorowym patronatem tegoroczną edycję objęła European Organization for Quality z siedzibą w Brukseli.
Jest to niezwykle cenna nagroda, biorąc pod uwagę otoczenie rynkowe. Rosnąca konkurencja i wymagający klienci sprawiają, że firmy decydują się na coraz częstsze i większe wykorzystanie zewnętrznych usług logistyki kontraktowej. Przed podjęciem decyzji biorą pod uwagę nie tylko cenę, ale przede wszystkim jakość usług, w tym terminowość, kompletność i brak uszkodzeń. Nie bez znaczenia pozostaje też kompleksowość usług.
– Jesteśmy niezwykle dumni z otrzymanego wyróżnienia „Quality of the Year 2017”. Stanowi ono potwierdzenie właściwych działań Fiege w zakresie jakości i w kierunku zapewnienia najwyższego poziomu usług – mówi Piotr Kohmann, prezes zarządu Fiege Sp. z o.o.
Dla Fiege bardzo ważne są najnowsze trendy w logistyce. Automatyzacja, rozwój systemów IT, dynamika e-handlu oraz rosnąca liczba zwrotów to zagadnienia, które są przez spółkę czujnie śledzone. Firma przykłada dużą wagę do właściwego wdrożenia usług odpowiadających tym oczekiwaniom.
– Niezmiernie cieszy nas, że to właśnie elementy, na które w pierwszej kolejności zwracają uwagę nasi partnerzy oraz usługi, będące trendami, były przedmiotem wieloetapowej oceny i audytu w ramach certyfikacji – dodaje Piotr Kohmann.
Warto wspomnieć, że cały rok 2017 był dla Fiege czasem szczególnym. Firma świętowała 20-lecie działalności w Polsce, otworzyła kolejne oddziały, zdobyła nowych klientów oraz nieustannie pracowała nad zapewnieniem właściwego poziomu usług obecnym partnerom.
– Jestem przekonany, że Europejski Certyfikat „Quality of the Year 2017” potwierdzi naszą wysoką świadomość w tym zakresie i wskaże potencjalnym klientom, że warto być z Fiege i tym samym otrzymywać wysokie standardy jakości – puentuje Piotr Kohmann.

 

Ostatnie newsy Eurologistics więcej newsów »

Media Expert w Łodzi z Panattoni

15 lutego 2018

Panattoni Europe rozbudowuje Central European Logistics Hub. Nowym najemcą największego centrum dystrybucyjnego dewelopera jest sieć Media Expert, która zajmie obiekt o powierzchni ok. 73 300 m kw. Jego budowa rozpocznie się w drugim kwartale 2018 r.

czytaj więcej »


Ekol Polska dla Regatta

14 lutego 2018

Na początku stycznia 2018 r. firma Ekol Logistics uruchomiła spółkę w Szwecji, jednocześnie kontynuuje rozwój już istniejących lokalizacji. Ekol rozpoczyna właśnie świadczenie kompleksowych usług logistycznych w oddziale w Poznaniu.

czytaj więcej »


Prologis zapełnił śląskie parki logistyczne

13 lutego 2018

Prologis Inc. poinformował w ubiegłym tygodniu o podpisaniu czterech umów najmu obejmujących łącznie 62 700 mkw. w parkach Prologis w Chorzowie i Dąbrowie Górniczej. Po zawarciu tych transakcji śląskie parki logistyczne Prologis są w 98 procentach wynajęte.

czytaj więcej »


GLS przejmuje hiszpańskiego dostawcę paczek ekspresowych Redyser

12 lutego 2018

General Logistics Systems B.V. (GLS) ogłosił przejęcie hiszpańskiej firmy Redyser Transporte specjalizującej się w przesyłkach ekspresowych. Firma Redyser przyczyni się do rozszerzenia oferty krajowej GLS Spain i wzmocni pozycję GLS jako drugiej największej hiszpańskiej sieci przesyłek ekspresowych, którą firma uzyskała po przejęciu ASM Transporte Urgente w czerwcu 2016 r.

czytaj więcej »


Wezwanie do Innowacji od ID Logistics

9 lutego 2018

ID Logistics zaprasza start-upy, firmy, stowarzyszenia, studentów i entuzjastów nowoczesnych technologii do wzięcia udziału w programie „Wezwanie do Innowacji”.

czytaj więcej »


Newsletter