Fiege z certyfikatem „Quality of the Year 2017”

1 lutego 2018

Początek roku przyniósł doskonałą wiadomość dla Fiege w Polsce. Spółka została uhonorowana prestiżowym certyfikatem „Quality of the Year 2017” przyznawanym przez Fundację Qualitas. Honorowym patronatem tegoroczną edycję objęła European Organization for Quality z siedzibą w Brukseli.
Jest to niezwykle cenna nagroda, biorąc pod uwagę otoczenie rynkowe. Rosnąca konkurencja i wymagający klienci sprawiają, że firmy decydują się na coraz częstsze i większe wykorzystanie zewnętrznych usług logistyki kontraktowej. Przed podjęciem decyzji biorą pod uwagę nie tylko cenę, ale przede wszystkim jakość usług, w tym terminowość, kompletność i brak uszkodzeń. Nie bez znaczenia pozostaje też kompleksowość usług.
– Jesteśmy niezwykle dumni z otrzymanego wyróżnienia „Quality of the Year 2017”. Stanowi ono potwierdzenie właściwych działań Fiege w zakresie jakości i w kierunku zapewnienia najwyższego poziomu usług – mówi Piotr Kohmann, prezes zarządu Fiege Sp. z o.o.
Dla Fiege bardzo ważne są najnowsze trendy w logistyce. Automatyzacja, rozwój systemów IT, dynamika e-handlu oraz rosnąca liczba zwrotów to zagadnienia, które są przez spółkę czujnie śledzone. Firma przykłada dużą wagę do właściwego wdrożenia usług odpowiadających tym oczekiwaniom.
– Niezmiernie cieszy nas, że to właśnie elementy, na które w pierwszej kolejności zwracają uwagę nasi partnerzy oraz usługi, będące trendami, były przedmiotem wieloetapowej oceny i audytu w ramach certyfikacji – dodaje Piotr Kohmann.
Warto wspomnieć, że cały rok 2017 był dla Fiege czasem szczególnym. Firma świętowała 20-lecie działalności w Polsce, otworzyła kolejne oddziały, zdobyła nowych klientów oraz nieustannie pracowała nad zapewnieniem właściwego poziomu usług obecnym partnerom.
– Jestem przekonany, że Europejski Certyfikat „Quality of the Year 2017” potwierdzi naszą wysoką świadomość w tym zakresie i wskaże potencjalnym klientom, że warto być z Fiege i tym samym otrzymywać wysokie standardy jakości – puentuje Piotr Kohmann.

 

Ostatnie newsy Eurologistics więcej newsów »

7R City Flex w Gdańsku w połowie wynajęty

28 maja 2018

Trwają przygotowania do budowy obiektu 7R City Flex Gdańsk Airport, który powstanie w ramach ogólnopolskiej sieci City Flex. Na rok przed oddaniem magazynu jest on już wynajęty w 50 procentach.

czytaj więcej »


Bartłomiej Hofman dyrektorem zarządzającym P3 w Polsce

25 maja 2018

Do zespołu P3 Logistic Parks w Polsce, obejmując stanowisko Managing Directora, dołączył Bartłomiej Hofman. Zmiana kadrowa wynika z awansu Andrzeja Wrońskiego, dotychczas zarządzającego odziałem P3 w Polsce, na stanowisko Group Head of Asset Management.

czytaj więcej »


Lubella: Nowoczesny kompleks produkcyjny i centrum logistyczne

23 maja 2018

Uruchomiony w Lublinie nowoczesny kompleks produkcyjny ze zautomatyzowanym centrum logistycznym o wartości 130 mln zł pozwoli Lubelli umocnić się na pozycji lidera makaronów w Polsce. Inwestycja przyczyni się także do wzbogacenia lubelskiego rynku pracy.

czytaj więcej »


Logistyka Dachser w oczekiwaniu na brexit

22 maja 2018

Jak będzie wyglądała wymiana handlowa między UE i Wielką Brytanią po brexicie? Co z procedurami celnymi? Czy jest szansa na wprowadzenie scenariusza z elektroniczną granicą, która ułatwiłaby fizyczny przepływ towarów do i z Unii?

czytaj więcej »


Nowy magazyn wysokiego składowania Grupy CIECH w Janikowie

21 maja 2018

Automatyczne wózki satelitarne, regały o wysokości sześciopiętrowego budynku i możliwość składowania 13 tys. ton produktów solnych – w Janikowie działa już nowoczesny, jeden najbardziej zautomatyzowanych magazynów wysokiego składowania w tym regionie Polski.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter