Dell Products nowym mistrzem Polski w GC SCM – The Fresh Connection 2018

6 czerwca 2018

Tegorocznym Mistrzem Polski w zawodach Global Challenge SCM – The Fresh Connection 2018 została drużyna reprezentująca firmę Dell Products (Polska). Drugi etap zawodów ukończyli z najlepszym wynikiem w Polsce (ROI na poziomie 39,35%), a jednocześnie czwartym najlepszym spośród firm z całego świata biorących udział w zawodach.
Global Challenge Rounds okazał się etapem zaciętej rywalizacji drużyn z naszego kraju. Trudno było przewidzieć zwycięzcę aż do ogłoszenia końcowych wyników. Drużyna Dell Products (Poland) Sp. z o.o. z rezultatem ROI ważonym 39,35 % była lepsza od zespołu Geberit Group zaledwie o 2,62%. Oprócz udziału w światowym finale w Mediolanie, zwycięzców czeka wizyta w miejscowości Monza i możliwość przejażdżki po torze Formuły 1. Dla wszystkich członków zwycięskiego zespołu przewidziano także vouchery o wartości 2900 zł netto do wykorzystania na szkoleniach otwartych MPM Productivity Management.

Drugie miejsce zajął zespół z firmy Geberit Group, osiągając ROI 36,73% (szóste miejsce na świecie). Członkowie zespołu otrzymają voucher o wartości 2900 zł netto do wykorzystania na szkoleniach otwartych MPM Productivity Management.

Trzecie miejsce w Polsce przypadło zespołowi z firmy Bell PPHU – ROI na poziomie 24,38%. Tutaj również dla wszystkich członków zespołu przewidziano nagrodę – rabat 50% do wykorzystania na wybranym szkoleniu otwartym MPM Productivity Management.

Główną nagrodą w światowym finale, jak co roku, jest bezpłatny tygodniowy kurs Executive Supply Chain Course na Massachusetts Institute of Technology w Bostonie (USA) o wartości 4500 dolarów na jednego uczestnika.

Koszty przelotu i pobytu polskich mistrzów w Mediolanie pokrywa MPM Productivity Management, krajowy przedstawiciel organizatorów zawodów.

Finał rozegrany zostanie 28 września w Mediolanie.

Przebieg zawodów można śledzić w mediach społecznościowych:
– na LinkedIn.com pod adresem https://www.linkedin.com/showcase/global-challenge-scm-%E2%80%93-tfc/
– na Facebook.com pod adresem https://www.facebook.com/gctfcpolska/

Pełne informacje o zawodach na http://www.scmteam.pl/

Ostatnie newsy Eurologistics więcej newsów »

Wystartowała budowa Panattoni Park Warsaw South

20 czerwca 2018

Panattoni Europe rozpoczął budowę nowego centrum logistycznego Park Warsaw South. Inwestycję zainaugurowała CTDI, wbijając symboliczną pierwszą łopatę pod realizację siedziby firmy. Uroczystość odbyła się 14 czerwca br. Zakończenie tej części inwestycji planowane jest na luty 2019 r.

czytaj więcej »


Emirates SkyCargo z Cainiao

19 czerwca 2018

Emirates SkyCargo podpisały list intencyjny z firmą Cainiao Smart Logistics Network Ltd. („Cainiao”), logistycznym skrzydłem holdingu Alibaba Group, w sprawie współpracy przy dostawie przesyłek transgranicznych.

czytaj więcej »


Trzecie Centrum Innowacji DHL

15 czerwca 2018

Nowe Centrum Innowacji DHL będzie przewodniczyło procesowi opracowywania przyszłych rozwiązań w zakresie logistyki i łańcucha dostaw w regionie obu Ameryk. Otwarcie nowoczesnego obiektu planowane jest na lato 2019 roku.

czytaj więcej »


Dachser: nowy magazyn w Sosnowcu

13 czerwca 2018

Dachser otworzył nowy magazyn klasy A w Śląskim Centrum Logistycznym i przeniósł do niego swój sosnowiecki oddział. Nowy obiekt jest większy o 80% od poprzedniego, zajmuje ponad 8500 m², z czego prawie 8000 m² będzie wykorzystywane na potrzeby cross-dockingu i logistyki kontraktowej.

czytaj więcej »


Panattoni sprzedał Park Warsaw West V

11 czerwca 2018

Panattoni Europe sprzedaje kolejny obiekt logistyczny – Panattoni Park Warsaw West V o powierzchni 70 tys. m kw. Nabywcą jest holenderska spółka, dla której jest to pierwsza inwestycja na polskim rynku magazynowym.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter