Bezpieczeństwo w łańcuchu dostaw

Bezpieczeństwo w łańcuchu dostaw

15 października 2007

,,Harvard Business Review Polska’’, prestiżowy magazyn poświęcony najnowszym trendom i wyzwaniom w zarządzaniu, opublikował unikalny raport specjalny „Zadbaj o bezpieczeństwo łańcucha dostaw twojej firmy”. To pierwszy tego typu raport na polskim rynku, poświęcony tematyce ryzyka i bezpieczeństwa w łańcuchu dostaw. Tekst wyróżnia nie tylko charakterystyczny dla Harvard Business Review Polska wysoki poziom merytoryczny oraz kompleksowe podejście, ale przede wszystkim praktyczny wymiar prezentowanego tematu.Harvard Business Review Polska dostrzegając wagę oraz tempo, w jakim rozwija się na świecie problematyka ryzyka i bezpieczeństwa w zarządzaniu łańcuchem dostaw, postanowił przybliżyć ją polskim menedżerom. Do tej pory temat ten nie wywołał jeszcze w Polsce szerokiej dyskusji, mimo iż jego wpływ na rozwój firm staje się coraz dotkliwiej odczuwalny i stanowi już silny trend światowy. Dbając o praktyczny wymiar publikacji oraz osadzenie w polskich realiach, do współpracy zaproszone zostały czołowe firmy z sektora – DAF Trucks Polska, DPD Polska, Prologis Poland, Schenker, UPS Polska, które komentują sytuację w Polsce i na świecie. Raport bazuje również na wynikach najnowszych międzynarodowych badań, przeprowadzonych wśród menedżerów zajmujących się obszarem łańcucha dostaw, stanowiących źródło trafnych obserwacji praktycznych mechanizmów stojących za tą problematyką. Więcej: www.harvard.pl

Ostatnie newsy Eurologistics więcej newsów »

P3 wzmacnia zespół w Polsce

24 stycznia 2020

Do polskiego zespołu P3, długoterminowego właściciela i dewelopera europejskich obiektów magazynowych, dołączył Zbigniew Smyczyński, który z początkiem roku objął stanowisko Senior Leasing Managera.

czytaj więcej »


Dobre prognoza dla branży DIY

23 stycznia 2020

Rynek produktów „dom i ogród” w Niemczech, zaopatrywany przez wielu polskich producentów, ma się lepiej niż oczekiwano. BHB, organizacja zrzeszająca firmy z branży DIY z Niemiec, Austrii i Szwajcarii, podniosła ostatnio prognozę sprzedażową za rok 2019 – z 1,5% do 3%.

czytaj więcej »


Zima nie zaskoczy SEGRO

22 stycznia 2020

SEGRO, wiodący deweloper, zarządca i właściciel nowoczesnych powierzchni magazynowych, stawia na inteligentne dachy. Po testowym wdrożeniu w 2017 roku, firma wyposażyła w system czujników dachowych już drugi budynek na terenie SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn.

czytaj więcej »


GEFCO z certyfikatem GDP w Polsce

21 stycznia 2020

Grupa GEFCO otrzymała certyfikat Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej GDP dla transportu drogowego produktów farmaceutycznych w kolejnych dziewięciu krajach, w tym Polsce. Certyfikat został przyznany przez niezależną i akredytowaną jednostkę Bureau Veritas.

czytaj więcej »


Pracownicy Raben po raz szósty tańczą z paletami

20 stycznia 2020

W sobotę 11 stycznia 2020 r. odbył się finał konkursu dla operatorów wózków widłowych Tańczący z Paletami, który został zorganizowany w największym centrum dystrybucyjnym Grupy Raben w Gądkach koło Poznania.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter