Akcja charytatywna

Akcja charytatywna

14 listopada 2007

Stowarzyszenie sympatyków sportu żużlowego „SKORPIONY” organizuje w tym roku akcję ”Wesołe Święta” w Domu Dziecka przy ul. Poznańskiej 91 w Kobylnicy. Fani „czarnego sportu” poszukują firm, chcących pomóc finansowo w tej szczytnej idei.

Akcje stają się tradycją w krótkiej historii stowarzyszenia. Dotychczas „Skorpiony” zorganizowały:
– Pomoc w rehabilitacji zawodnika żużlowego Rafała Wilka,
– Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej 27 w Poznaniu,
– Super Tata w kinie IMAX w Poznaniu,
– Propagowanie Sportu Żużlowego – Dni Pyrlandii,
– Festyn rodzinny w parafii pw. św. Boromeusza w Poznaniu.
– Mając na uwadze rodzinny charakter Świąt Bożego Narodzenia, chcemy, aby także dzieci z domu dziecka poczuły, że nie są same. Czas świąt także dla nich może być okresem radości. Podczas chwil spędzonych wspólnie z dziećmi chcielibyśmy wręczyć im drobne upominki. Dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie naszych działań – mówi Tomasz Klichowicz, prezes zarządu SSSŻ Skorpiony.
Fani żużla proszą o nawet najdrobniejsze podarunki. – Jeżeli mają Państwo możliwość przekazania jakichkolwiek dóbr – słodyczy, maskotek, gadżetów, drobnych zabawek, ubrań, art. szkolnych, itp. prosimy o kontakt z nami. Gdyby dogodniejszą formą pomocy byłoby finansowe wsparcie akcji, prosimy o dokonanie wpłaty na konto Stowarzyszenia z dopiskiem „Wesołe Święta”. Informacja o sponsorach ukaże się w telewizji WTK, Tygodniku Żużlowym, portach tutej.pl. sportowefakty.pl, żużelend.pl., fab.com.pl, eurologistics.pl oraz programie pierwszych zawodów żużlowych sezonu rozgrywanych pod sztandarem PSŻ Poznań – dodaje T. Klichowicz
Niech na twarzach dzieci pojawi się uśmiech!

STOWARZYSZENIE SYMPATYKÓW SPORTU ŻUŻLOWEGO ”SKORPIONY”
60-658 Poznań , ul.Bonin 16/24 tel/fax (0-61) 82 24 374 . GSM 0 888 118 561
www.skorpiony.org skorpiony@pszpoznan.pl
NIP: 781-180-41-67 Konto: BZ WBK 73 1090 1463 0000 0001 0743 7663

Ostatnie newsy Eurologistics więcej newsów »

DSV wspiera czyste powietrze

17 stycznia 2020

Największy park logistyczny DSV w Skandynawii pomoże w rozbijaniu cząsteczek tlenków azotu (NOx), a co za tym idzie, przyczyni się do oczyszczenia powietrza. Będzie to możliwe dzięki przyjaznemu dla środowiska zadaszeniu NOXOUT.

czytaj więcej »


Panattoni zbuduje City Logistics Katowice

16 stycznia 2020

Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, wchodzi na Śląsk z projektem dedykowanym logistyce miejskiej. Deweloper zakupił 14,4-hektarowy grunt pod budowę City Logistics Katowice, przy ul. Miedzianej. Budowa parku o docelowej powierzchni 70 000 mkw. ruszy jeszcze w tym roku.

czytaj więcej »


Przepływ materiałów na modelu z klocków

15 stycznia 2020

Podczas modernizacji centrum logistycznego WENKO w Baal w Niemczech dla celów szkoleniowych oraz zilustrowania zastosowanych rozwiązań wykonano imponujący model z klocków LEGO.

czytaj więcej »


Pierwszy pociąg bez przeładunku jechał szerokim torem Xi’an – Sławków LHS

14 stycznia 2020

7 stycznia 2020 r. o godz. 16.00 w Euroterminalu Sławków odbyła się uroczystość przywitania pierwszego pociągu, który trasę od chińskiej granicy pokonał bez przeładunku, wykorzystując kolejowe przejście graniczne w Hrubieszowie i szerokotorową linię PKP LHS.

czytaj więcej »


Innowacyjny BTS w 7R Park Tczew

13 stycznia 2020

POLOmarket, jedna z największych polskich sieci supermarketów, wynajmie magazyn o powierzchni ok. 30 500 mkw., który powstanie w ramach kolejnego etapu inwestycji 7R Park Tczew. Oddanie obiektu BTS do użytku zaplanowano na III kwartał 2020 roku.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter