Akcja charytatywna

Akcja charytatywna

14 listopada 2007

Stowarzyszenie sympatyków sportu żużlowego „SKORPIONY” organizuje w tym roku akcję ”Wesołe Święta” w Domu Dziecka przy ul. Poznańskiej 91 w Kobylnicy. Fani „czarnego sportu” poszukują firm, chcących pomóc finansowo w tej szczytnej idei.

Akcje stają się tradycją w krótkiej historii stowarzyszenia. Dotychczas „Skorpiony” zorganizowały:
– Pomoc w rehabilitacji zawodnika żużlowego Rafała Wilka,
– Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej 27 w Poznaniu,
– Super Tata w kinie IMAX w Poznaniu,
– Propagowanie Sportu Żużlowego – Dni Pyrlandii,
– Festyn rodzinny w parafii pw. św. Boromeusza w Poznaniu.
– Mając na uwadze rodzinny charakter Świąt Bożego Narodzenia, chcemy, aby także dzieci z domu dziecka poczuły, że nie są same. Czas świąt także dla nich może być okresem radości. Podczas chwil spędzonych wspólnie z dziećmi chcielibyśmy wręczyć im drobne upominki. Dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie naszych działań – mówi Tomasz Klichowicz, prezes zarządu SSSŻ Skorpiony.
Fani żużla proszą o nawet najdrobniejsze podarunki. – Jeżeli mają Państwo możliwość przekazania jakichkolwiek dóbr – słodyczy, maskotek, gadżetów, drobnych zabawek, ubrań, art. szkolnych, itp. prosimy o kontakt z nami. Gdyby dogodniejszą formą pomocy byłoby finansowe wsparcie akcji, prosimy o dokonanie wpłaty na konto Stowarzyszenia z dopiskiem „Wesołe Święta”. Informacja o sponsorach ukaże się w telewizji WTK, Tygodniku Żużlowym, portach tutej.pl. sportowefakty.pl, żużelend.pl., fab.com.pl, eurologistics.pl oraz programie pierwszych zawodów żużlowych sezonu rozgrywanych pod sztandarem PSŻ Poznań – dodaje T. Klichowicz
Niech na twarzach dzieci pojawi się uśmiech!

STOWARZYSZENIE SYMPATYKÓW SPORTU ŻUŻLOWEGO ”SKORPIONY”
60-658 Poznań , ul.Bonin 16/24 tel/fax (0-61) 82 24 374 . GSM 0 888 118 561
www.skorpiony.org skorpiony@pszpoznan.pl
NIP: 781-180-41-67 Konto: BZ WBK 73 1090 1463 0000 0001 0743 7663

Ostatnie newsy Eurologistics więcej newsów »

GLS doceniony w globalnym ratingu zrównoważonego rozwoju

5 sierpnia 2020

Już po raz drugi Grupa GLS uzyskała srebrny status w prestiżowym ratingu EcoVadis, uznawanym na całym świecie. Firma uzyskała wysokie wyniki za rozwiązania proekologiczne oraz zaangażowanie w kwestie społeczne. W branży logistycznej GLS znajduje się w ścisłej światowej czołówce.

czytaj więcej »


Firmy szukają magazynów buforowych

4 sierpnia 2020

Na rynku rośnie zainteresowanie magazynami buforowymi i składowaniem tymczasowym. W ten sposób firmy próbują przygotować się na jesienno-zimowe szczyty zakupowe oraz zabezpieczyć na wypadek drugiej fali pandemii, która już raz w tym roku zatrzymała dostawy z Azji i wywołała problemy z zaopatrzeniem.

czytaj więcej »


Trójmiejskie prace nad autonomią żeglugi

3 sierpnia 2020

Politechnika Gdańska i Urząd Morski w Gdyni będą jednymi z pierwszych instytucji, które rozpoczną wdrażanie międzynarodowego i wysokobudżetowego projektu InSecTT – dedykowanego m.in. przeciwdziałaniu atakom cybernetycznym w obrębie tzw. Internetu Rzeczy i poprawie bezpieczeństwa żeglugi. Za wdrażanie autorskich technologii rozwijanych w projekcie, którego łączna wartość to ponad 44 mln euro, odpowiadać będą m.in. naukowcy z Politechniki Gdańskiej.

czytaj więcej »


ID Logistics rozwija Wewnętrzny Standard Jakości CID

31 lipca 2020

ID Logistics rozszerza zakres audytowania Wewnętrznego Standardu Jakości i wprowadza nową wersję CID 7.1. Teraz sprawdzane będą nie tylko procesy operacyjno-magazynowe i realizacja usług, ale także najnowsze procedury związane z bezpieczeństwem i organizacją pracy w centrach dystrybucyjnych. Przygotowana została też specjalna wersja CID Light, która ma wspierać proces wdrożenia zobowiązań systemu w nowo uruchamianych magazynach.

czytaj więcej »


Cyfryzacja i wzmocnione urządzenia Panasonic

30 lipca 2020

Operator logistyczny Interporto Padova wybrał wzmocnione urządzenia Panasonic do wsparcia procesu cyfryzacji. Modele TOUGHBOOK G1 w połączeniu z dedykowanym oprogramowaniem pozwalają na przepływ informacji w czasie rzeczywistym i sprawne kierowanie operacjami.

czytaj więcej »


Eurologistics Newsletter