Międzynarodowe Forum Czystości Technicznej & EXPO

Data: 14 maja 2020 | Miejsce: G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce
Międzynarodowe Forum Czystości Technicznej & EXPO
Zapraszamy na II edycję Międzynarodowego Forum Czystości Technicznej & EXPO, 14-15 maja 2020 roku. Tym razem Forum będzie organizowane w G2A Arena Rzeszów-Jasionka.
 Każda osoba pojawiająca się na Międzynarodowym Forum Czystości Technicznej & EXPO odniesie następujące korzyści:
 • Zdobędzie specjalistyczną / techniczną wiedzę w zakresie czystości technicznej
 • Otrzyma certyfikat potwierdzający obecność na Forum z zakresem poruszanej tematyki
 • Zyska możliwość wymienienia się doświadczeniami z ekspertami w branży
 • Pozna osoby i firmy, które mogą rozwiązać Państwa problemy przy pomocy ich technologii
Patrząc na problem szerzej, wielu producentów z branży automotive, lotniczej, elektronicznej oraz optycznej zmaga się z problemem spełnienia wysokich wymagań czystości technicznej zgodnie z normami VDA 19 / ISO 16232 na kolejnych etapach procesu produkcji, logistyki aż do montażu włącznie.
I Forum odbyło się w dniach 15-16 maja 2019 roku w Bielsku-Białej i zgromadziło ponad 50 partnerów i ponad 150 osób z sektora motoryzacyjnego i lotniczego i zebrało bardzo pozytywne opinie.
Forum jest dedykowane dla osób z firm produkcyjnych:
 • Branże: automotive, lotnicza, elektroniczna, optyczna
 • Działy: produkcja 40%, jakość 40%, logistyka 10%, utrzymanie ruchu 10%
 • Stanowiska techniczne: dyrektorzy, managerowie, kierownicy, inżynierowie i specjaliści
Dla naszych uczestników przygotowaliśmy:

Forum: 
2 sale i 12 paneli tematycznych,1 dyskusja panelowa z udziałem ekspertów branżowych
EXPO: 4800m2 powierzchni wystawienniczej ,możliwość poznania nowych urządzeń, produktów i technologii, szansa na poszerzenie swojej bazy kontaktów o specjalistów w swoich dziedzinach jak i potencjalnych klientów.

Miejsce:
G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce jest obecnie najnowocześniejszym obiektem biznesowym zlokalizowanym na terenie województwa podkarpackiego.
Parts4Cleaning Poland Sp. z o.o. Sp. k.
Aleja Armii Krajowej 220 / pawilon 1 / pokój 109A
PL 43-316 Bielsko-Biała
Kontakt dla partnerów:
Maciej Płonka
m.plonka@parts4cleaning.eu
602 606 479
Kontakt dla uczestników:
Michał Pasławski
m.paslawski@parts4cleaning.eu
724 710 008

Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2020

Data: 20 maja 2020 | Miejsce: Poznań, Centrum Kongresowe MTP, pawilon 15
Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2020
„Logistyka w biznesie nowej generacji – cyfryzacja, współdzielenie, odpowiedzialność”

20-22 maja 2020 roku w Poznaniu podczas Polskiego Kongresu Logistycznego LOGISTICS 2020 spotkają się osobowości z praktyki gospodarczej, aby dyskutować o trendach i wyzwaniach oraz dzielić się wiedzą na temat nowych modeli biznesowych i koncepcji technologicznych obejmujących wszystkie etapy łańcucha dostaw.

Polski Kongres Logistyczny jako jedno z najważniejszych i drugie co do wielkości tego typu wydarzenie branży logistycznej w Europie, podejmuje kompleksowo najważniejsze zagadnienia m.in. z zakresu transportu, magazynowania, usług logistycznych, logistyki miejskiej oraz rozwiązań ICT wspierających logistykę. Wystawa „Rynek Logistyczny” to jedyne w Polsce miejsce, gdzie uczestnicy mają możliwość poznania pełnej oferty dostawców usług i urządzeń dla logistyki.

Polski Kongres Logistyczny zgromadził podczas ostatniej edycji ponad 730 uczestników, którzy mieli okazję poznać najlepsze praktyki i podjąć dyskusję z 70 prelegentami, odwiedzić 65 wystawców i wziąć udział w warsztatach połączonych ze zwiedzaniem firm Amazon, Beyond.pl i Volkswagen Września. Organizatorzy dbają również o łatwość nawiązywania kontaktów między wszystkimi uczestnikami kongresu oraz ich zacieśnianie podczas uroczystego Logistics Party.

Zapraszamy do udziału w kongresie, który będzie po raz kolejny świętem branży logistycznej.

Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX

Data: 09 września 2020 | Miejsce: Sosnowiec, Centrum Targowo Konferencyjne Expo Silesia
Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX
LOGISTEX – Twój plan na biznes!
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Salonu Logistyki i Magazynowania LOGISTEX, który odbędzie się 9-10 września 2020 roku w Centrum Targowo Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu. Salon będzie towarzyszył Targom Transportu i Spedycji TRANSPORTEX.
LOGISTEX to wydarzenie, którego celem jest prezentacja najnowszych technologii i rozwiązań z zakresu zarówno logistyki, jak i magazynowania. Jego odbiorcami są przede wszystkim  właściciele firm logistycznych, przedstawiciele sieci handlowych, osoby zarządzające centrami logistycznymi i magazynowymi, przedstawiciele sektora publicznego, a także inwestorzy oraz deweloperzy powierzchni magazynowych.
W czasie trwania wydarzenia odbędzie się wiele prelekcji, warsztatów oraz dyskusji, co stanowi doskonałą okazję do nawiązania relacji biznesowych, a także szansę na wymianę poglądów na temat przyszłości logistyki i magazynowania. Dzięki obszernemu i różnorodnemu zakresowi targów, każdy będzie miał możliwość poznania specyfiki obszarów, związanych z logistyką, a specjalnie przygotowane strefy konsultacyjno-seminaryjne umożliwią prowadzenie biznesowych rozmów.
Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie www.logistex.pl
Kontakt:
Menedżer Projektu
Karolina Łuszcz
tel. kom.: 510 031 658
e-mail: karolina.luszcz@exposilesia.pl

Targi Transportu i Spedycji TRANSPORTEX

Data: 09 września 2020 | Miejsce: Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia, Sosnowiec
Targi Transportu i Spedycji TRANSPORTEX
TRANSPORTEX – droga do sukcesu!
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Targów Transportu i Spedycji TRANSPORTEX, które odbędą się 9-10 września 2020 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.
Targi TRANSPORTEX są okazją do nawiązania wartościowych relacji, poznania nowości w branży transportu i spedycji, jak również zaprezentowania swojej firmy wraz z produktami i usługami, które oferuje. Dzięki obszernemu i różnorodnemu zakresowi targów, każdy będzie miał możliwość poznania specyfiki obszarów związanych z transportem. Dodatkowo specjalnie przygotowane strefy konsultacyjno – seminaryjne umożliwią dyskusję na temat przyszłości branży, co pozwoli na nawiązanie cennych kontaktów biznesowych.
Targi TRANSPORTEX to wydarzenie, na które zapraszamy dyrektorów i właścicieli firm transportowych, przewoźników, producentów i dystrybutorów poszukujących rozwiązań w zakresie technologii i usług transportowych, właścicieli taboru transportowego, spedytorów, przedstawicieli firm kurierskich, kierownictwo portów i terminali przeładunkowych, dostawców usług logistycznych oraz inwestorów.
Poprzednia edycja targów TRANSPORTEX poruszyła tematy związane ze zmianami w transporcie w 2019 roku. Jakie zmiany w tej branży przyniesie zatem 2020 rok? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć podczas kolejnej edycji Targów, na którą już dziś zapraszamy!
Równocześnie z Targami Transportu i Spedycji odbędzie się Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX.
Nad jakością targów czuwa liczne grono silnych Partnerów: instytucji branżowych, uczelni wyższych  i mediów, którzy wspierają rozwój wydarzenia oraz dbają o jego aspekt merytoryczny.
Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie www.tslexpo.pl
Kontakt:
Menedżer Projektu
Karolina Łuszcz
tel. kom.: 510 031 658
e-mail: karolina.luszcz@exposilesia.pl
Zapraszamy do współpracy!

PCI Days 2020

Data: 09 września 2020 | Miejsce: Warszawa, Global EXPO
PCI Days 2020
PCI Days 2020: The best suppliers in one place
Międzynarodowe Targi B2B Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego
Już wiadomo, że 9 i 10 września 2020 po raz kolejny uwaga branży farmaceutycznej i kosmetycznej skupi się wokół niepowtarzalnego wydarzenia targowego, niosącego kompleksową wiedzę z zakresu najbardziej aktualnych trendów rządzących w obu przemysłach.
Targi PCI Days to długo oczekiwane wydarzenie branżowe, oferujące kompleksową obsługę potrzeb przemysłu kosmetycznego oraz farmaceutycznego, a w tym m.in.:
 • Bogatą ofertę wystawową,
 • Liczne prelekcje merytoryczne w dwóch Strefach Inspiracji,
 • Konferencje tematyczne, poświęcone opakowaniom, surowcom, maszynom i laboratoriom,
 • Warsztaty dla zakupowców.
Wydarzenie odbędzie się w Global EXPO w Warszawie przy ul. Modlińskiej 6D. Do odwiedzenia targów zapraszamy przede wszystkim przedstawicieli firm produkujących kosmetyki i leki: dyrektorów i członków zarządów, szefów działu badań i rozwoju, dyrektorów produkcji i zakupów, kierowników ds. inwestycji oraz kierowników laboratoriów.
Wystawcami PCI Days są producenci i dostawcy dla przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego, mający w swojej ofercie:
 • Opakowania,
 • Surowce,
 • Maszyny do produkcji,
 • Urządzenia i usługi laboratoryjne,
 • Urządzenia etykietujące i znakujące,
 • Usługi produkcji marki własnej (private label),
 • Usługi logistyczne,
 • IT i inne.
Targi przygotowywane są przy merytorycznej i medialnej współpracy Organizatora z najważniejszymi branżowymi instytucjami i organizacjami.
Więcej informacji znajduje się na stronie głównej wydarzenia: www.pcidays.pl.
Kontakt: targi@pcidays.pl

XII Poland & CEE Retail Summit

Data: 17 września 2020 | Miejsce: Warszawa, Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO
XII Poland & CEE Retail Summit
Spotkajmy się ponownie podczas XII Poland & CEE Retail Summit!
Forum odbędzie się 17-18 września 2020 w Warszawie i będzie obfitować w nowości, które ułatwią nawiązanie relacji z najważniejszymi sieciami handlowymi oraz producentami. Będą one także źródłem inspiracji i pomysłów na rozwój firmy z doświadczeń liderów. Pozwolą również poznać handel przyszłości oraz najnowsze technologiczne rozwiązania.
CO NOWEGO PRZYNIESIE RETAIL SUMMIT 2020?
22 gości specjalnych
Z Polski i CEE, w tym najwięksi światowi gracze rynku retail
Nowy format kongresu:
Main Stage
Business Stage
Innovation Stage
Supply Chain Stage
Convenience Retailing Stage
Private Labels Stage
Nowe miejsce
Cały kongres na jednym piętrze, o powierzchni wygodnej dla 1500+ osób GLOBAL EXPO
Networking dla wszystkich!
Spotkaj się z dowolnym uczestnikiem kongresu w specjalnie wyznaczonej strefie Business Stage! Na producentów i kupców sieci handlowych czeka Retail Village – w tej edycji stawiamy nie tylko na największych graczy, ale również na lokalne sieci handlowe, spotkasz ich w specjalnie zbudowanym miasteczku
Więcej informacji na stronie: https://retail-conferences.com/

II Konferencja Specjalistów Logistyki

Data: 27 października 2020 | Miejsce: Warszawa
II Konferencja Specjalistów Logistyki
Już po raz drugi JARTOM Real Estate organizuje Konferencję Specjalistów Logistyki. Wydarzenie odbędzie się 27 października 2020 roku w Warszawie. Diamentowymi Sponsorami są deweloperzy powierzchni magazynowych MLP Group i Hillwood, a złotym sponsorem jest firma WISENE zajmująca się monitoringiem obciążeń dachów hal stalowych.
W pierwszej edycji konferencji  udział wzięli przedstawiciele firm: PEPSICO, AMAZON, OMV, SEGRO, HILLWOOD, InPost, PEKAES, TRUMPF Huettinger, ZYMETRIC, LABORATORIUM JOANNA, CAT, CLIP GROUP, STILL, CEFARM, PKP, PKP CARGO, CARRIER, UNICARRIERS, PROMAG i ponad 100 innych firm.
Konferencja Specjalistów Logistyki adresowana jest do zarządów, kadry kierowniczej, właścicieli firm, jak również wszystkich osób związanych w firmie z zakupami lub najmem powierzchni logistycznych, magazynowaniem i produkcją oraz praktyków, w szczególności logistyków, służb utrzymania ruchu w zakładzie, ekonomistów, osób odpowiedzialnych za zakupy, inwestycje, jakość i bezpieczeństwo w hali, jak i innych osób, którym bliska jest tematyka wydarzenia. Podczas konferencji będzie można spotkać także przedstawicieli władz samorządowych, uczelni, organizacji, inwestorów i operatorów logistycznych.
Organizator wydarzenia – JARTOM Real Estate, firma świadcząca zaawansowane usługi doradcze przy wynajmie i sprzedaży hal, podzieli się z uczestnikami unikalnym doświadczeniem, zebranym przez ponad 27 lat działania jako doradca na rynku nieruchomości magazynowych i produkcyjnych.
Masz pomysł na współpracę przy organizacji Konferencji zadzwoń do Moniki Stanik tel.: 516 029 431.
Strona www konferencji: http://www.konferencja-specjalistow-logistyki.jartom.com/

Targi ITM Industry Europe 2020

Data: 03 listopada 2020 | Miejsce: Poznań, MTP
Targi ITM Industry Europe 2020
PRZEMYSŁ ERY CYFROWEJ
„Przemysł Ery Cyfrowej” – to hasło przewodnie kolejnej edycji targów ITM INDUSTRY EUROPE, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 3-6 listopada 2020 r.
ITM INDUSTRY EUROPE to wiodące w kraju targi kompleksowo prezentujące ofertę polskiego i światowego przemysłu, którego produkty i usługi zgodne są z ideą Przemysłu 4.0. To kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji. Światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny i technologie, bogaty program wydarzeń towarzyszących i niepowtarzalna atmosfera – to wszystko sprawia, że czerwcowe targi są obowiązkowym punktem w kalendarzu dla firm poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej.
Edycja ITM INDUSTRY EUROPE 2019 to 26 500 mpowierzchni wystawienniczej, 10 pawilonów oraz 1000 wystawców z 26 państw. Pawilony ekspozycyjne przez cztery dni odwiedziło łącznie 18 573 profesjonalnych zwiedzających z branży przemysłowej.
Ekspozycja podzielona na salony tematyczne pozwala poznać nowości i szerokie spektrum rozwiązań z wszystkich kluczowych gałęzi przemysłu rozwijających się w Polsce. Pomysły i rozwiązania wypracowane przez uczestników i partnerów sprawiają, że targi ITM INDUSTRY EUROPE jeszcze efektywniej wpływają na promocję innowacji w branży przemysłowej, dając wymierne korzyści zarówno firmom, jak i instytucjom naukowym i badawczym.
Zapraszamy!

Modernlog – Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu

Data: 03 listopada 2020 | Miejsce: Poznań, MTP
Modernlog – Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu
NAJWAŻNIEJSZE TARGI BRANŻY LOGISTYCZNEJ I TRANSPORTOWEJ W POLSCE
Nowoczesność, otwartość na zmiany, innowacyjna logistyka – tym charakteryzują się targi Modernlog.
Wzrost znaczenia Polski na logistycznej mapie Europy oraz automatyzacja produkcji, która wymusza optymalizację przepływu materiałów w wielu dziedzinach przemysłu, sprawiają, że na polskim rynku rośnie zapotrzebowanie na produkt będący synergią branży logistycznej i przemysłowej, który pozwoli na kompleksową prezentację potencjału obu sektorów.
MODERNLOG organizowany w towarzystwie ITM Industry Europe, będących największą imprezą wystawienniczą branży przemysłowej w tej części Europy, które co roku przyciągają setki wystawców i tysiące zwiedzających z różnych zakątków świata, daje gwarancję prezentacji produktów i możliwości branży logistyki, transportu oraz magazynowania w międzynarodowym gronie. Współistnienie obu wydarzeń, w jednym czasie i miejscu stworzy ponadto niepowtarzalną platformę do: wymiany wiedzy, prezentowania innowacyjnych produktów, a także prekursorskich rozwiązań.Dlaczego warto wziąć udział w targach MODERNLOG?
 • Towarzystwo ITM Industry Europe, największych targów przemysłowych w tej części Europy
 • Międzynarodowe towarzystwo, blisko 50 % wystawców z zagranicy
 • Możliwość nawiązania kontaktów biznesowych z partnerami z Polski i zagranicy
 • Profesjonalni zwiedzający, ponad 18 tysięcy uczestników targów ITM
 • Przegląd najnowszych trendów branży
 • Blok wydarzeń specjalistycznych dedykowany branży
Więcej na stronie: https://modernlog.pl/pl/

Eurologistics Newsletter