Forum Retail Challenge Poland 2020

Data: 11 września 2019 | Miejsce: Warszawa, Hotel Marriott
Forum Retail Challenge Poland 2020
Handel w Polsce – kto dziś wygrywa bitwę o jutro?
Pierwsza edycja Forum Retail Challenge to odpowiedź na wyzwania jakie stoją przed branżą handlową w najbliższych latach. Z udziałem kilkudziesięciu inspiratorów wyznaczymy kierunki rozwoju sektora.
W dniach 11-12 września 2019 roku w Warszawie odbędzie się Forum Retail Challenge Poland 2020 – kompleksowa konferencja skupiająca się na dostarczeniu inspiracji i skutecznych rozwiązań dyrektorom i managerom branży handlowej. W programie aż 10 specjalistycznych sesji tematycznych znajduje się także ta dedykowana logistyce: LOGISTIC & DISTRIBUTION EXCELLENCE.

 

Dlaczego warto?
Uczestnicy Forum dowiedzą się między innymi jak zapewnić ciągłość dostawy i zadowolenie klienta, jak znaleźć pracownika magazynowego, zautomatyzować procesy logistyczne, zoptymalizować koszty i zdigitalizować łańcuch dostaw.
Podczas debaty, przedstawiciele logistyki, magazynów czy transportu w branży retail będą dyskutowali o tym jak zwiększyć efektywność supply chain w dobie oczekiwań „the same day delivery” – debata przedstawicieli logistyki, magazynów, transportu i retailu.
Kogo spotkamy?
Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele firm: Jeronimo Martins, Unilever, Empik, Smyk, Polo Market, Decathlon. Swój udział potwierdziło łącznie ponad stu inspiratorów i ponad siedemdziesiąt sieci handlowych.
W programie jest także sesja plenarna oraz networking. Retail Challenge Poland 2020 to spotkanie branżowe, którego nie możesz ominąć!
Szczegóły i wejściówki dostępne na stronie: www.retailchallengepoland.pl

 

 

5. Konferencja TOP Automotive

Data: 27 listopada 2019 | Miejsce: Zakopane, Rezydencja Nosalowy Dwór
5. Konferencja TOP Automotive
Tegoroczna edycja Konferencji TOP automotive będzie już piątą.
Tym razem spotkamy się w dniach 27-29.11. 2019 r. Będzie to doskonała okazja, aby rozwinąć dyskusję na temat najlepszych praktyk i sprawdzonych rozwiązań w zakresie utrzymania ruchu.
Temat przewodni skupi się zarówno na całościowym TPM, jak i stosowanych coraz szerzej nowych podejściach utrzymania ruchu: zapobiegawczym (prewencyjnym) i przewidującym (predyktywnym), a także autonomicznym. Omówione zostaną główne wskaźniki typu O.E.E, a także jak skutecznie je monitorować i jak ustalać cele.
Program Konferencji współtworzą najlepsi specjaliści w branży. Tak jak w poprzednich latach, nie zabraknie przedstawicieli VDA QMC z bezpośrednim przekazem nowości motoryzacyjnych. Na Konferencji TOP automotive obecni są także przedstawiciele polskich OEM-ów, którzy również podzielą się swoimi doświadczeniami w zakresie nadzoru nad maszynami, narzędziami czy SMED. Panel Dostawców stworzą dostawcy pierwszego i drugiego rzędu, którzy skupią się na temacie skutecznych i efektywnych narzędzi planowania produkcji.
Według opinii uczestników poprzednich konferencji, TOP automotive to idealne miejsce na wymianę doświadczeń, poglądów oraz zdobycia nowej wiedzy z zakresu motoryzacji. To co wyróżnia Konferencję to możliwość aktywnego uczestniczenia, między innymi ze względu na interaktywne warsztaty prowadzone przez trenerów i specjalistów Team Prevent oraz OEM-ów.
Konferencja TOP automotive 2019 odbędzie się w Zakopanem, w pięknej Rezydencji Nosalowy Dwór. Będzie to okazja do połączenia przyjemnego z pożytecznym i spędzenia trzech dni w wyjątkowym gronie, ludzi pozytywnie zakręconych jakością.
Organizatorem Konferencji TOP automotive 2019 jest firma Team Prevent Poland.
Oficjalna strona Konferencji www.topautomotive.pl. Do zobaczenia!

Eurologistics Newsletter