Sortowanie w modzie

Sortowanie w modzie

Nieustanna pogoń za coraz większą wydajnością prowadzi do szerszego stosowania technologii sortowania oraz związanych z nimi udoskonalonych metod kompletacji towarów.

Rośnie popyt na sortowanie zarówno artykułów pakowanych płasko (torby foliowe, kartony), jak i wiszących. Dostrzegamy zwiększone zastosowanie technologii sortujących przez klientów takich jak Guess we Włoszech, Abercombie i Fitch w Wielkiej Brytanii i w USA, a także Nike i innych. Jest to właściwie tendencja zauważana na całym świecie wśród klientów, którzy dążą do zmniejszenia kosztów operacyjnych w centrum dystrybucji i zwiększenia dostępności towaru w sklepie.

Gordon Smith

dyrektor generalny

SDI Group

Ostatnie komentarze więcej komentarzy »

Budowanie przewagi

Budowanie przewagi

Teodor Kula, dyrektor zarządzający ESA Logistika Polska, Chieff Bussinss Developement Officer ESA Group
Naturalne w dzisiejszych czasach jest korzytanie z usług wyspecjalizowanych firm w zakresie transportu i magazynowania towarów, jednak w mojej opinii to mniej popularne usługi typu in-house są w stanie znacząco wpłynąć na zwiększenie przewagi konkurencyjnej firmy.

czytaj więcej »

Outsourcing pozwala zaoszczędzić do 40% kosztów logistycznych

Outsourcing pozwala zaoszczędzić do 40% kosztów logistycznych

dr inż. Grzegorz Lichocik, prezes Dachser w Polsce
Wraz z poprawą koniunktury i rewolucyjnymi niemal zmianami w handlu, uruchomionymi przez upowszechnienie się Internetu, firmy zlecają operatorom coraz więcej zadań logistycznych.

czytaj więcej »

Większe powierzchnie magazynowe

Większe powierzchnie magazynowe

Michał Czarnecki, Vice President, Head of Leasing Prologis w Polsce
Zapotrzebowanie na coraz większą powierzchnię magazynową rośnie z roku na rok. O ile jeszcze kilka lat temu transakcje ok. 20 000 m2 były rzadkością, to dziś stały się praktycznie codziennością.

czytaj więcej »

Eurologistics Newsletter